in

MASTERCHEF EREN KİMDİR, kaç yaşında?

masterchef-eren-kimdir,-kac-yasinda?

Masterchef’te finalistleri kupayı kaldırmak için rekabet ettiler. Eren Kaşıkçı, ilk 2’ye kalan finalistler arasında yer aldı. Masterchef’in birincisi Eren oldu. Kırıkkale’de doğan Eren’in hayatı araştırılıyor. Peki Masterchef Eren kimdir, kaç yaşında?

MASTERCHEF EREN KİMDİR?

Masterchef şampiyonu Eren Kaşıkçı, 1989 yılında Kırıkkale’de doğdu. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı’nın babası asker annesi ise ev hanımıdır. Babasının tayinleri nedeniyle birçok şehirde gezdiğini belirten Eren Kaşıkçı, yarışmaya Gökçeada’dan katılmaktadır. Evli ve bir çocuk babası olan Eren Kaşıkçı halen hayatını orada sürdürmektedir. Kaşıkçı, İlkokulu Balıkesir Edretmit’te, ortaokul Kıbrıs’ta, liseyi ise Samsun’da turizm meslek lisesinde okumuştur. Üniveristede ise 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü’ne giden Kaşıkçı, bu bölümü tamamlamadığını ifade etmektedir. 2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim aldığını dile getirmektedir.

Eşi Ecem Kaşıkçı ile 2015 yılında, çalıştığı otelde tanıştığını ifade eden MasterChef Eren, birlikte Bodrum’a yerleştiklerini ifade etmektedir. ‘Oraya yeni hikayeler yazmaya gittik’ diyen Eren, 2017 yılında ise Ecem ile evlendiklerini ve Çanakkale’nin en turistik bölgelerinden biri olan Gökçeada’ya taşındıklarını söylüyor.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

izzet-yildizhan:-hak-etmedigim-hakaretlere-maruz-kaldim!

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!

kivanc-tatlitug-basak-dizer-ciftinden-sokak-hayvanlari-icin-destek-sozu

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden sokak hayvanları için destek sözü