in

Makyajsız görüntülenmek istemeyen Hülya Avşar yüzünü elleriyle gizledi

makyajsiz-goruntulenmek-istemeyen-hulya-avsar-yuzunu-elleriyle-gizledi

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET

• 17 Ocak 2022 – 09:12 • Son Güncelleme:

Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte İstanbul’da bir mekana girerken görüntülendi. Sahne alacak olan Avşar, girişte gazetecileri görünce yüzünü kapatarak sitem etti.

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET

• 17 Ocak 2022 – 09:12 • Son Güncelleme:

1

58 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ile 1997-2005 yılları arasında sürdürdüğü evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Maslak’ta bir mekana girerken objektiflere yansıdı.

2

Mekanda sahneye çıkacak olan şarkıcı, girişte basın mensuplarını görünce hemen montu ve elleri ile yüzünü kaparak, “Hazır değilim, çekmeyin!” diye sitem etti.

3

“YÜZÜĞÜNÜZ İLE YÜZÜNÜZÜ GİZLİYORSUNUZ”

Muhabirlerin, parmağındaki yüzüğü dikkat çeken Avşar’a “Büyük yüzüğünüz ile yüzünüzü gizliyorsunuz adeta” demesi üzerine şarkıcı, yüzünü gizlemeye devam ederek hızlıca mekana girdi.

4

Annesinin ardından mekana giriş yapan Çilingiroğlu ise, “Doğum günümü arkadaşlarım ile kutladıktan sonra annemi dinlemeye geldim” diyerek Avşar’ın ardından içeri girdi.

5

Öte yandan Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde Tarabya’da bir kuaförden yüzünü gizleyerek çıkarken kameralara yansımış; gazetecilerin “Koronavirüs önlemi mi?” sorusuna, “Tabi, tabi” diyerek kahkaha atmıştı.

6

“SAHNE ŞOV YERİ”

Meslektaşı İzzet Yıldızhan’ın “Sahneye külotla çıkmasınlar” açıklaması hatırlatılınca Avşar kızı, “Sahne şov yeri zaten, ben çok beğeniyorum. İsteyen çıkabilir. Demokrasi var” ifadelerini kullanmıştı.

7

İddialı kostümlerinin sahne adabına aykırı olduğu iddiasına ünlü şarkıcı, “O zaman girip sosyal medyadaki sanatçılara da bakmayacaklar. Bunlar saçma sapan şeyler. Böyle bir şey olabilir mi? Eğer demokrasi denen bir şey varsa, herkes istediği gibi davranır. Ben buna cevap vermek bile istemiyorum” karşılığını vermişti.

8

Röportaj esnasında yanına gelen bir hayranının annesini apartman dairesinin camında olduğunu gösterip, “Tülay selamlar diye bağırır mısınız?” talebini geri çevirmeyen Hülya Avşar, el sallayarak, “Tülay selamlar” diye bağırmıştı.

9

“HÜLYA AVŞAR SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Genç hayran, annesinin sanatçıyı çok sevdiğini söylemiş; bu sırada camda olan anne ise “Hülya Avşar seni çok seviyorum” şeklinde bağırarak sesini duyurmuştu.

10

Fit hali ve güzelliği ile yıllara meydan okuyan neşesi bir hayli yerinde olan şarkıcı Hülya Avşar’ın terlikleri ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

anil-berk-baki-kimdir?-survivor-2022-anil-berk-baki-yasi-ve-boyu-kac,-nereli?

ANIL BERK BAKİ KİMDİR? Survivor 2022 Anıl Berk Baki yaşı ve boyu kaç, nereli?

survivor-seda-ocak-aslen-nereli-kac-yasinda?-survivor-seda-ocak-kimdir-aslen-nereli?-sema’nin-kardesi-mi?

Survivor Seda Ocak aslen nereli kaç yaşında? Survivor Seda Ocak kimdir aslen nereli? Sema’nın kardeşi mi?