in

Lori Loughlin’in evine giren hırsızlar 1 milyon dolarlık mücevherlerini çaldı

lori-loughlin’in-evine-giren-hirsizlar-1-milyon-dolarlik-mucevherlerini-caldi
  • Haberler
  • Foto Galeri
  • Yaşam Haberleri
  • Lori Loughlin’in evine giren hırsızlar 1 milyon dolarlık mücevherlerini çaldı

Kızlarının seçkin üniversiteye kabulünü sağlamak için rüşvet verme suçu nedeniyle iki aylık hapis cezasını çeken Full House dizisi yıldızı Lori Loughlin’in evi soyuldu. Hırsızlar, ünlü oyuncunun 1 milyon dolar değerindeki mücevherlerini çaldı.

Rüşvet suçu nedeniyle aldığı iki aylık hapis cezasını çektikten sonra şartlı tahliye edilen Full House dizisi yıldızı Lori Loughlin’in evi soyuldu.

Loughlin ve moda tasarımcısı eşi Mossimo Giannulli’nin Los Angeles’taki evine giren hırsızlar, 1 milyon dolar değerindeki mücevherlerini çaldı.

“SOYGUNCULAR ÜLKEYİ TERK ETTİ”

Güvenlik kamerası kayıtlarına göre, siya giysili ve maskeli hırsızlar evin yatak odası camından içeri girdi. Eve girilip mücevherlerin çalındığı, evin çalışanı tarafından fark edildi. Soygun sırasında Loughlin ve Giannulli’nin evde olmadığı öğrenildi. Polis, soyguncuların Güney Amerikalı olduğunu ve soygun sonrası ABD’yi terk ettiklerini tahmin ediyor.

Loughlin ve moda tasarımcısı eşi Mossimo Giannulli kızları Olivia Jade ve Isabella Rose’un üniversiteye kabul edilmesini sağlamak için 500 bin dolar rüşvet vermişti. Loughlin, Aralık 2020’de iki aylık hapis cezasını tamamlamış ve şartlı tahliye edilmişti.

Loughlin, kızlarının üniversiteye kabulünü sağlamak için telefon ve posta dolandırıcılığı suçlamasını kabul ettikten sonra hapis cezasının yanı sıra 150 bin dolarlık para ve 100 saatlik kamu hizmeti cezası da almıştı.

Giannulli de beş ay hapis, 250 bin dolar para ve 250 saat kamu hizmeti cezalarına çarptırılmıştı.

DİZİDEN KOVULMUŞTU

Loughlin, rüşvet skandalı sonrası 2019’da Netflix dizisi Fuller House’dan çıkarılmuş ve henüz plan aşamasında olan iki dizisi de iptal edilmişti.

  • Etiketler :
  • Haberler –
  • Yaşam
  • Magazin
  • Magazin Haberleri

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

asirlik-cephanelik-binasi,-definecilerin-hedefi-oldu

Asırlık cephanelik binası, definecilerin hedefi oldu

survivor-panorama-sunuculari-2022:-bu-sene-survivor-panorama-sunuculari-kimler-oldu?

Survivor Panorama sunucuları 2022: Bu sene Survivor Panorama sunucuları kimler oldu?