in

Linet: Sanatçının sanatçıya saygısı çok önemli!

linet:-sanatcinin-sanatciya-saygisi-cok-onemli!

1

İsrail’de doğup büyüyen şarkıcı Linet, geçtiğimiz gün Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla sohbet eden 46 yaşındaki ünlü şarkıcı, türkücü İzzet Yıldızhan’ın tepki çeken “Külotla sahneye çıkmasınlar” sözleriyle ilgili konuştu.

2

“Sahne çok farklı bir yerdir” diyen Linet, şu ifadeleri kullandı; “Gerektiğinde bu tarzda giyinilebilir. Dünya standartlarında bir ülkeyiz, çok şükür. Bu kadar sert eleştirmene gerek yok…”

3

“KALP KIRMADAN ELEŞTİRİ YAPSINLAR”

“Önemli olan gerçekten yakışanı yapmak. Sen gerçekten kendine bunu yakıştırıyorsan tabii ki yapabilirsin, ama dünyada olduğu gibi her şeyde bir muhalefet vardır. Beğenen ya da beğenmeyen vardır, kalp kırmadan eleştiri yapsınlar.”

4

“Herkes herkese saygı duysun, sevgi duysun. Sevgisiz olan her şeyde kaos olur. Biz her şeye sevgi ile yaklaşıp yorumlarımızı da ona göre yapalım…”

5

“Sanatçının sanatçıya saygısı ve duruşu çok önemli. Kimisi takım elbiseyle çıkar görevi odur, kimisi de bu şekilde. Dünya standartlarına yükseltmek için de Türkiye’de o şekilde çıkıyordur. Sözün sonu halkındır, ister seyreder ister seyretmez.”

6

NE OLMUŞTU?

Hadise, Gülşen ve Hande Yener konserlerindeki performansından çok tercih ettiği kostümler gündem olmaya devam ederken, İzzet Yıldızhan, kadın sanatçıların sahne kıyafetleri için “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize saygı duyurun. Külotla, mayoyla sahneye çıkmasınlar” demişti.

7

Yıldızhan, bu sözlerinin ardından Hande Yener, Gonca Vuslateri, Hülya Avşar, Ömür Gedik ve Ece Seçkin gibi birçok ünlü isimden tepki almış; sosyal medyada eleştirilmişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

fulya-zenginer’den-karni-burnunda-pozlar

Fulya Zenginer’den karnı burnunda pozlar

gokhan-ozdemir-kimdir?-survivor-panorama’ya-katilan-gokhan-ozdemir-kac-yasinda?

Gökhan Özdemir kimdir? Survivor Panorama’ya katılan Gökhan Özdemir kaç yaşında?