League Of Legends MMO’nun Baş Yapımcısı İstifa Ediyor

28

[ad_1]

Riot Games’in isimsiz MMORPG’si bu hafta liderliğini kaybetti ve yönetici yapımcı Greg Street, “kişisel ve profesyonel düşüncelerin bir kombinasyonu” nedeniyle projeden ve şirketten ayrıldığını açıkladı. Street, dokuz yıldır Riot Games’te çalışıyor ve daha önce Age of Empires ve World of Warcraft gibi büyük franchise’larda çalıştı.

League of Legends’ın Runeterra dünyasında geçen MMO, proje için işe alınırken 2020’nin sonlarında Street tarafından duyuruldu ve oyunla ilgili detaylar o zamandan beri zeminde zayıfladı. Street, zaman zaman Twitter’da geliştirme süreci hakkında samimi bir şekilde konuştu ve MMO’nun Riot’un katı standartlarını karşılamaması durumunda piyasaya sürülemeyebileceğini iddia etti ve oyuncularının zamanına saygı duyacağına söz verdi.

Street, Riot’tan ayrılma kararının hem kişisel hem de profesyonel nedenlere bağlı olduğunu söyledi ve “geçen yıl bazı yıkıcı kişisel kayıplar yaşadım ve hayatta kalan aileme daha yakın olmak istiyorum” dedi. Street, oyun geliştirmede kalmayı planladığını ve şu anda birden fazla fırsatı düşündüğünü de sözlerine ekledi.

Konu, League of Legends MMO’nun kaderi hakkında endişelenenler için güvence ile sona eriyor ve Street, “Bir parçası olarak yapabileceğim en önemli iş (League of Legends MMO’su kurmak) inanılmaz bir takım kurmaktı” dedi. Projenin artık emin ellerde olduğunu ve “çıktığında Riot MMO’yu oynayarak hepinizle birlikte olacağını” vaat ediyor.[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Game News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası