in

Kerem Bürsin: Bence harika biriyim

kerem-bursin:-bence-harika-biriyim

1

Final yapan ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin setinde tanıştığı Hande Erçel ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Kerem Bürsin, ALEM dergisine çarğıcı açıklamalarda bulundu.

2

“EĞLENMEK GÜZEL”

Yakışıklı oyuncu, her zaman pozitif kalıp kalamadığı sorulduğunda, “Hep böyle değilim ama olmaya çalışıyorum. Sorunlar, problemler senin dışındaysa yaşadığın anın keyfini çıkarmak lazım. Evde de gülmeyi, güldürmeyi çok seviyorum. Eğlenmek güzel” yanıtını verdi.

3

“ONLARLA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

HeforShe Türkiye’nin sözcüsü olan Bürsin, “Onlarla çalıştığım için çok mutluyum. Dünya çapında bir sorun olan toplumsal cinsiyete dayalı ayrımcılık ve eşitsizliğe çok doğru bir yerden baktıklarını düşünüyorum. HeForShe 2014 yılında başladı, 2015 yılında ise Türkiye’ye geldi. Türkiye’ye geldiğinde de reklam filminde yer almıştım. Çok uzun yıllardır yakın ilişkideyiz” dedi.

4

“BÖYLE BİR İNSANLA BU KADAR ZAMAN GEÇİRMEK İSTİYOR MUYUM?”

Kerem Bürsin, “Bir proje sunulduğunda kendisini neyin heyecanlandırdığı sorulduğunda, “O projenin dünyası ve tabii ki karakter benim için çok önemli. Karakteri kişisel bir yerden analiz ediyorum. Ben böyle bir insanla bu kadar zaman geçirmek istiyor muyum? Çünkü olaya yeni bir ilişkiye başlıyormuşum gibi bakıyorum” ifadelerini kullandı.

5

“TAMAMEN FİLTRESİZ VE DOĞAL OLMAK ÖNEMLİ”

İlişki içerisinde nasıl biri olduğu sorusu yöneltilen 34 yaşındaki oyuncu, “Bence harika biriyim (gülüyor). Şaka bir yana gerçekçi biriyim. Bir ilişkide kimsenin kısıtlanmaması ve karşısındakini değiştirmeye çalışmaması gerekiyor. Biriyle beraber bir ilişkiye başladıysan tamamen filtresiz ve doğal olmak önemli yoksa sağlıklı bir yol olmaz diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

6

“GENÇ BABA OLMAYI İSTİYORDUM”

Kerem Bürsin, “Baba olma hayaliniz var mı?” sorusunu, “Var ama galiba yaşlandım gibi hissediyorum çünkü ben hep genç baba olmayı istiyordum. Hem istiyorum hem de büyük bir sorumluluk” şeklinde cevapladı.

7

“SOSYAL MEDYAYI GERÇEKÇİ BİR ŞEKİLDE KULLANDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM”

Ünlü oyuncu, kendisini sosyal medyada nasıl konumlandırdığı hakkında, “Sosyal medyayı gerçekçi bir şekilde kullandığımı düşünüyorum. Modumda değilsem herhangi bir şey paylaşmak gelmiyor içimden. Sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarımı ve local projeleri desteklemeyi seviyorum” açıklamasını yaptı.

8

“SAYGISIZLIĞA TAHAMMÜLÜM YOK”

Hayatta asla affedemeyeceği şeyin saygısızlık olduğunu vurgulayan Bürsin, “Saygısızlığa tahammülüm yok. Bu sadece bana karşı olmak zorunda değil herhangi birine yapıldığında da tahammül edemiyorum çünkü o kişinin karakteriyle ilgili çok şey söylüyor” dedi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ankara’da-daes-operasyonu:-23-gozalti

Ankara’da DAEŞ operasyonu: 23 gözaltı

otobuste-‘cocuklari-kaldirma’-kavgasi:-yumruklarla-saldirdilar

Otobüste ‘çocukları kaldırma’ kavgası: Yumruklarla saldırdılar