in

‘Keanu Reeves, Matrix gelirinin yüzde 70’ini bağışladı’ iddiası!

‘keanu-reeves,-matrix-gelirinin-yuzde-70’ini-bagisladi’-iddiasi!

• 04 Ocak 2022 – 11:30 • Son Güncelleme:

‘Hollywood’un en iyi adamı’ olarak anılan 57 yaşındaki oyuncu Keanu Reeves yine gönülleri fethedecek bir harekete imza attı. ABD basınındaki haberlere göre Keanu Reeves, ‘The Matrix’ filminden elde ettiği kazancın büyük bir bölümünü kanser araştırmalarına bağış olarak gönderdi.

• 04 Ocak 2022 – 11:30 • Son Güncelleme:

1

Son seri Matrix’ten 14 milyon dolar kazanan Keanu Reeves’in gelirini kanser hastaları için ilaç üreten ve tedavi geliştiren bir merkeze bağışladığı ortaya çıktı. ABD’de basınında yer alan habere göre; gönüllere fetheden bu hareketi her ne kadar gizli saklı yapsa da Reeves, basına sızdırılmasına üzüldüğü iddia edildi.

2

ALDIĞI ÜCRETLER DUDAK UÇUKLATTI!

57 yaşındaki oyuncu Keanu Reeves, ilk kez 1999 yılında Matrix filmiyle beyaz perdede yer almıştı. Burada ön ödeme olarak 10 milyon dolar kazandı. Ancak filmin gişesinden sonraki gelir artınca 25 milyon dolar daha kazanarak toplamda 35 milyon dolar elde etti.

3

2003 yılındaki Matrix 2 ve 3’ten tam olarak ne kazandığı bilinmiyor. Celebrity Net Worth adındaki bir site ise efsane oyuncunun gişe ve DVD satışları dahilinde 120 milyon dolar kazandığını yazmıştı.

4

Son seri için ise ilk olarak 14 milyon dolar alan oyuncunun bu miktarı kabul etmesi şaşırttı. Ancak filmin gişesinden sonra kazancının değişmesi bekleniyor.

5

Öte yandan Keanu Reeves, son filmde 18 yıl önce öldüğü görülen karakterinin Matrix 4’te yeniden dirilmesiyle ilgili şöyle konuşmuştu:

6

“Yönetmen bana başka bir Matrix filmi çekmek hakkında ne düşündüğümü sorduğunda, ‘Ne? Kulağa harika geliyor ama ben öldüm’ dedim. O da, ‘Öyle mi?’ diye karşılık verdi. Ben de, ‘Anlatsana’ dedim. Güzel bir hikaye yazdı. Bu karakteri oynamayı seviyorum. Nasıl hayatta kaldığım açıklanacak.”

7

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

kralice-2.-elizabeth’in-tony-blair’e-sovalye-unvani-kararinin-iptali-icin-yuz-binlerce-imza

Kraliçe 2. Elizabeth’in Tony Blair’e şövalye unvanı kararının iptali için yüz binlerce imza

‘yargi’dan-14-dakikada-14-bolum

‘Yargı’dan 14 dakikada 14 bölüm