in

Kaderimin Oyunu bu akşam yok mu, 5.yeni bölüm ne zaman, bugün var mı? Kaderimin Oyunu yeni bölümü ne zaman, 7 Ocak’ta yayınlanacak mı?

kaderimin-oyunu-bu-aksam-yok-mu,-5.yeni-bolum-ne-zaman,-bugun-var-mi?-kaderimin-oyunu-yeni-bolumu-ne-zaman,-7-ocak’ta-yayinlanacak-mi?

HaberlerMagazin Haberleri Kaderimin Oyunu bu akşam yok mu, 5.yeni bölüm bugün var mı? Kaderimin Oyunu yeni bölümü ne zaman? 7 Ocak Star TV yayın akışı…

• 07 Ocak 2022 – 16:42 • Son Güncelleme:

Kaderimin Oyunu dizisi kısa bir süre önce yayın hayatına başladı. Kaderimin Oyunu dizisi her hafta cuma akşamları ekranlara geliyor. Dizinin bu hafta olup olmayacağı ise merak ediliyor. Peki Kaderimin Oyunu bu akşam yok mu, 7 Ocak’ta var mı? Kaderimin Oyunu yeni bölüm ne zaman?

• 07 Ocak 2022 – 16:42 • Son Güncelleme:

1

Kaderimin Oyunu dizinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Meriç Aral, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Esra Dermancıoğlu yer alıyor. Kaderimin Oyunu’nun yeni bölümü bu hafta yayın akışında yer almadı. Peki Kaderimin Oyunu bu akşam yok mu? Kaderimin Oyunu yeni bölümü ne zaman?

2

KADERİMİN OYUNU YOK MU?

Cuma akşamları ekranlara gelen dizinin bu hafta özel bölümü yayın akışında yer aldı. Bu hafta Kaderimin Oyunu dizisinin yeni bölümü ekranlarda yer alamayacak.

3

KADERİMİN OYUNU YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Kaderimin Oyunu dizisi 14 Ocak 2021 tarihinde ekranlarda yer alacak.

4

STAR TV YAYIN AKIŞI

13:00 Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde

18:30 Star Haber Ana Haber

20:00 Kaderimin Oyunu Yerli Dizi / Özel Bölüm

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

melis-sezen:-yapici-elestiriler-mutlu-ediyor

Melis Sezen: Yapıcı eleştiriler mutlu ediyor

ozer-hurmaci’nin-nesesi-yerinde

Özer Hurmacı’nın neşesi yerinde