in

John Krasinski, DC League of Super-Pets Filminde Superman’i Seslendirecek

john-krasinski,-dc-league-of-super-pets-filminde-superman’i-seslendirecek


John Krasinski, gelecek yıl izleyiciyle buluşacak DC League of Super-Pets filminde Superman’i seslendireceğini hayranlarıyla paylaştı.

DC hayranları evrenin en önemli süper kahramanı olan Superman’ın bir çok versiyonunu yıllarca beyazperdede izleme fırsatı bulmuştu. Merakla beklenen animasyon filmi DC League of Super-Pets ile hayranlar bu sefer Superman’i animasyon dünyasında John Krasinski sesiyle izleme fırsatı bulacak.

Filmde yer alan karakterleri yavaş yavaş açıklayan DC seslendirme kadrosunda yer alan birkaç ismi geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Russian Doll ile adından söz ettiren Natasha Lyonne The Flash’ın kaplumbağası Merton’u, Narcos: Mexico’da izlediğimiz Diego Luna Green Lantern’in sincabı Chip’i, Saturday Night Live yıldızı Vanessa Bayer ise Wonder Woman‘ın domuzu PB’yi seslendiriyor.

DC League of Super-Pets Mayıs 2022’de İzleyici İle Buluşacak

Son olarak yönetmenliğini üstlendiği A Quiet Place serisi ile izleyici karşısına çıkan John Krasinski yıldızlarla dolu animasyon filminin seslendirme kadrosuna Superman olarak dahil olduğunu filmden yayınlanan yeni görselle hayranlarına açıkladı. Ayrıca Krasinski’ye Krypto Superdog olarak Red Notice yıldızı Dwayne Johnson, Ace the Bat-Hound olarak ise ünlü komedyen Kevin Hart eşlik ediyor.

Jameela Jamil, Kate McKinnon ve Keanu Reeves gibi isimlerin de kadroda yer almalarına rağmen hangi karakteri seslendirdikleri henüz belli değil. DC’nin en büyük kahramanlarının sevimli hayvan yoldaşlarının kendilerine ait bir macera için bir araya geldiği DC League of Super-Pets‘in yönetmenliğini ise Jared Stern üstleniyor. 2022 yılının Mayıs ayında vizyona girecek yapım 45 gün sonra HBO Max’te yayınlanacak.

John Krasinski’nin paylaşımına aşağıdan ulaşabilir, filmle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Always wanted to do a buddy movie with @TheRock . Well, these are the roles we were born to play! (FYI… DJ’s the one with the tongue) @DCSuperPets !! pic.twitter.com/eu6IVJXdd4

— John Krasinski (@johnkrasinski) November 22, 2021

Kaynak: Screen Rant

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

cin’de-yurt-ici-kaynakli-158-vaka-tespit-edildi

Çin’de yurt içi kaynaklı 158 vaka tespit edildi

licorice-pizza-film-muzikleri-albumu-cikti

Licorice Pizza Film Müzikleri Albümü Çıktı