in

İrem Helvacıoğlu ile Yolaç Özcan’dan yeni fotoğraf

irem-helvacioglu-ile-yolac-ozcan’dan-yeni-fotograf

Oyuncu İrem Helvacıoğlu (31), geçtiğimiz yılın eylül ayında sevgilisi Eser Alp’ten ayrılmıştı. Helvacıoğlu, ayrılığın detaylarına ilişkin konuşmak istemezken, “Barışma ihtimaliniz var mı?” sorusuna, “O konulara girmeyelim” diyerek, yanıt vermişti.

Bir süredir gurme Yolaç Özcan ile aşk yaşadığı iddia edilen ünlü oyuncu, dedikoduları doğrulamıştı. Helvacıoğlu, yeni yılı sevgilisiyle karşılamıştı.

“HER ANI TARİFSİZ YAŞATTIN”

Yolaç Özcan ile fotoğrafını paylaşan oyuncu, “Bazen bir an’ı anlatabilmek çok zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın… Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır… Her an’ı bana bu kadar güzel ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu neşeyle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim” ifadelerini kullanmıştı.

AŞIKLARDAN YENİ FOTOĞRAF

Taze aşıklardan yeni fotoğraf geldi. İrem Helvacıoğlu, yeni aşkı ile birlikte verdiği bu pozu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Daha önce özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü isim, bu hamlesiyle kural bozdu. Ayrıca çiftin keyifli halleri de dikkatlerden kaçmadı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

derya-sensoy-celal-can-algul-aski-tam-gaz-devam

Derya Şensoy-Celal Can Algül aşkı tam gaz devam

kaya-ve-guney’i-ziyaret-etti

Kaya ve Güney’i ziyaret etti