in

İlker Aycı, THY’nin pandemi sürecini anlattı

ilker-ayci,-thy’nin-pandemi-surecini-anlatti

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, CNNTürk’te önemli açıklamalarda bulundu. Pandemi sürecinde çalışanların işten çıkarılmadığını vurgulayan Aycı, yönetimde bulunanlarla çalışanların bu zorlu süreci birlikte atlatmak için hep beraber çalıştıklarının altını çizdi.

“ZORLUKLARLA BİRLİKTE MÜCADELE EDİYORUZ”

Pandeminin de etkisi ile dünyada baş gösteren kriz sürecinde sektörün yaşadığı zorluklara dikkat çeken İlker Aycı, Türk Hava Yolları’nda yönetimde bulunanların ve çalışanların birlikte geçtikleri bu zor süreçte taşın altına ellerini hep birlikte koyduklarını ifade ederek, “Bu dönemde kimseyi işten çıkarmadık. Türk Hava Yolları kadrosunu bir arada tuttuk. Arkada kimseyi bırakmadık ve bırakmayacağız” diye konuştu.

Enflasyon karşısında 6 ayda bir maaş iyileştirmeleri yaptıklarının altını çizen İlker Aycı, son dönemde gelen başarılarla birlikte THY’de ve havayolu sektöründe yaşanan iyileştirmeler doğrultusunda, çalışanlara sunulan imkanların da iyileşeceğini açıkladı. Çok yakın zamanda konuyla ilgili müjdeyi açıklayacağını belirten Aycı, gelen başarıların takım çalışmasının sonucu olduğunu, bir arada güçlü çalışmanın meyvelerini birlikte topladıklarını iletti.

2020 yılından bu yana geçirilen zorlu günlere de dikkat çekerek bu dönemde yapılan fedakarlıkların farkında olduklarını ifade eden İlker Aycı, şirket yönetimi olarak aynı fedakarlığı kendilerinin de yaptığının altını çizdi.

Hep birlikte geçirilen bu süreçte yapılan fedakarlıkların mutlaka geri dönüşünü olacağını müjdeleyen Aycı, bu başarının hem ülkemiz ekonomisine hem THY’nin prestijine hem de yönetim kadrosu ve çalışanlarıyla THY ailesine faydaları olacağının müjdesini verdi. Bu açıklamasının ardından yapılan güçlü zam oranı ile birlikte, THY ailesine geçirilen zorlu sürecin sonunda güzel haberi vermiş oldu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

son-dakika-haberi:-darbeci-general-semih-terzi’nin-esi-yakalandi

SON DAKİKA HABERİ: Darbeci general Semih Terzi’nin eşi yakalandı

ntv’ye-sorun-22-haziran-2020-(konuk:-sadik-gultekin)

NTV’ye Sorun 22 Haziran 2020 (Konuk: Sadık Gültekin)