in

İlayda Şeker’den çarpıcı İsmail Balaban açıklamaları! Çocuğuna İsmail Balaban’ın anne ve babasının isimlerini koyacak

ilayda-seker’den-carpici-ismail-balaban-aciklamalari!-cocuguna-ismail-balaban’in-anne-ve-babasinin-isimlerini-koyacak

• 29 Aralık 2021 – 17:48 • Son Güncelleme:

Survivor 2021 yarışmacıları ismail Balaban ve İlayda Şeker’in aşkı, magazin aleminde bomba etkisi yaratmıştı. İlayda Şeker, Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile ilişkisinin nasıl başladığını anlattı. Şeker, çocuklarına İsmail Balaban’ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban ve babası Hasan Balaban’ın adını koyacağını belirtti.

• 29 Aralık 2021 – 17:48 • Son Güncelleme:

1

Survivor sona erdikten sonra nişanlısı Gamze Atakan’dan ayrılan İsmail Balaban, yarışmadaki takım arkadaşı İlayda Şeker ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İlayda Şeker, Instagram hesabından milli güreşçi İsmail Balaban ile olan ilişkisi hakkında konuştu.

2

”SANA MARKETİ SATIN ALIRIM”

İsmail Balaban ile ilişkisinin nasıl başladığını anlatan İlayda Şeker, ”Canım jelibon çekmişti. İsmail’i aradım ve ‘İsmail, bana jelibon alır mısın?’ dedim. Bana, ‘Sen yeter ki iste! Sana marketi satın alırım’ dedi. Sevgili olduk” ifadelerini kullandı.

3

ÇOCUĞUNA BALABAN’IN ANNE-BABASININ ADINI VERECEK

İlayda Şeker, ileride doğacak çocuklarına İsmail Balaban’ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban ve babası Hasan Balaban’ın adını koyacağını belirtti.

4

”İSMAİL’DEN ÖNCE NEFES ALMIYORMUŞUM”

Şeker, İsmail Balaban için ”İsmail, aldığım nefes. Hatta ben İsmail’den önce nefes almıyormuşum. Tarif edilemez bir duygu İsmail’le olmak” diyerek, Balaban’a olan aşkını haykırdı.

5

”İSMAİL GİYİMİME KARIŞIYOR”

İsmail Balaban’la aşk yaşamaya başladıktan sonra Instagram hesabındaki iddialı pozlarını silen İlayda Şeker, ”İsmail, giyimime karışıyor. Haklı yönleri var. Ben de ona saygı çerçevesi içinde ayak uydurmaya çalışıyorum” itirafıyla şaşırttı.

6

“SİZCE NEDEN?”

İlayda Şeker, geçtiğimiz günlerde takipçisinden gelen ”Düğün ne zaman?” sorusuna, ”Arkadaşlar, farkında mısınız bilmiyorum ama ben Antalya’da yaşıyorum. Sizce neden?” yanıtını vermişti.

7

Sosyal medyada yayılan bir fotoğraf karesi, ”İsmail Balaban, İlayda Şeker’e evlilik teklifi etti” iddialarına yol açtı. İlayda Şeker’in parmağındaki tektaş yüzük, görenleri şaşırttı. Şeker’in yüzüğü, evlilik teklifi aldığı yorumlarına neden oldu.

8

Evlilik teklifi iddialarının ardından İlayda Şeker, sosyal medya sayfasından yer alan iddialı karelerini kaldırdı. Şimdi ise İlayda Şeker ile aşk yaşayan Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban’ın, evlilik hazırlığı yaptığı öne sürüldü.

9

Antalya’da düğün dansları eğitimi veren bir kursun, İsmail Balaban’ı paylaşması ve gönderiye İlayda Şeker’i etiketlemesi, sosyal medyada ”İlayda ve İsmail evleniyor” iddialarını gündeme getirdi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

daes’in-askeri-sorumlusu-yakalandi

DAEŞ’in askeri sorumlusu yakalandı

ruzgarda-cop-konteynerinin-pesinden-kostular

Rüzgarda çöp konteynerinin peşinden koştular