in

İkiz bebek bekleyen Seray Sever: Bodrum’da kendimi eve kapattım

ikiz-bebek-bekleyen-seray-sever:-bodrum’da-kendimi-eve-kapattim

1

2018 yılında Eray Sünbül ile dünyaevine giren Seray Sever’in bebek özlemi son bulmuş, şimdilerde Bodrum’da hayatını sürdüren sanatçı hamile olduğunu duyurmuştu.

2

İkiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Seray Sever, hamilelik sürecini Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü sunucu, son olarak kardeşi Soner Sever ile fotoğrafını yayınladı.

3

“HER ŞEY YOLUNDA”

Sever, “Kendisi can parçam kardeşim olur. Birçok yerde ‘eşi’ diye yazılmaktan muzdarip. Bizde şimdilik her şey yolunda çok şükür. Ne olur sağlığınıza dikkat edin, maskesiz çıkmayın. Resmen Bodrum’da kendimi eve kapattım, çok az kişiyle temastayım ve ful sağlıklı vitaminli beslenme çabasındayım. Allah tüm hastalara acil şifalar versin. Özellikle anne adayları, bağışıklık sistemleri düşük olduğundan bu süreçte, dikkat dikkat dikkat! Allah’ım korusun” notunu düştü.

4

“DUYULSUN İSTEMİYORDUM AMA DUYULDU”

Bebek sevincini canlı yayında paylaşan Seray Sever, “Çok emek verdik, çabaladık. Tam annemin hamile kaldığı yaşta hamile kaldım. Doktorlarla görüştüm, birtakım süreçlerden geçtim. Çok dua ettik, Allah da nasip etti. Çok başındayız, duyulsun istemiyordum ama duyuldu. Bizimkisi planlı bir süreçti, Allah dualarımızı kabul etti. Hep ikiz bebek istiyordum. Allah şu ana kadar gönlümüze göre verdi” ifadelerini kullanmıştı.

5

48 yaşındaki sunucu, “Şimdi bebeklere konsantreyiz, değişik bir ruh haline girdik. Çok dikkatliyiz. Cinsiyetleri şu an kız görünüyor ama ilerleyen süreçte ne olur bilemiyorum. Sekiz, dokuz kez bebek için denedik ama olmadı. Vücudum çok yoruldu. İki yıl ara vermiştim, bazen vücudu rahat bırakmak lazım. Umutsuzluğa düştüğüm anlar da oldu ama şimdi çok mutuyuz” demişti.

6

Sever, “Çok güzel bir duyguymuş, işime gücüme konsantre olduğun için çok ertelemiştim bu aşamaya gelmek bile benim için çok kıymetli. Adaklarım vardı, onları yerine getireceğiz. Kızlarının birinin adı Sofia, diğerinin daha belli değil” ifadelerini kullanmıştı.

7

“ÜÇ AYDIR ÇITIMIZI ÇIKARMADIK”

Güzel oyuncu, Instagram gönderisine “Yeğenlerimiz geliyor, üç aydır çıtımızı çıkarmadık” notunu yazarken, nazar boncuğu koymayı da ihmal etmemişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haberler:-‘avatar’-atakan-arslan’dan-‘survivor-all-star’-itiraflari!

Haberler: ‘Avatar’ Atakan Arslan’dan ‘Survivor All Star’ itirafları!

‘kesisme;-iyi-ki-varsin-eren”in-istanbul-galasi-yapildi

‘Kesişme; İyi ki Varsın Eren”in İstanbul galası yapıldı