in

İbrahim Erkal’ın vasiyetindeki Demet Akalın detayı!

ibrahim-erkal’in-vasiyetindeki-demet-akalin-detayi!

• 17 Ocak 2022 – 16:25 • Son Güncelleme:

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına konuk olan Demet Akalın, merhum sanatçı İbrahim Erkal ile ilgili bir detayı açıkladı. Ünlü şarkıcı, meslektaşı İbrahim Erkal’ın vasiyetinde kendisiyle ilgili bir bölüm olduğunu söylerken gözyaşlarına hakim olamadı.

• 17 Ocak 2022 – 16:25 • Son Güncelleme:

1

Demet Akalın, ‘Söylemezsem Olmaz’ canlı yayınına katıldı. 2017 yılında evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçiren ve 29 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybeden İbrahim Erkal’ın vasiyetinde Demet Akalın’ın da adını geçirdiği ortaya çıktı.

2

“İBRAHİM ERKAL’IN VASİYETİ VAR

Akalın, İbrahim Erkal albümünde yer alacağıyla ilgili açıklamasında, “İbrahim Erkal’ın vasiyeti var. Bana ilk olarak basındaki arkadaşlar söyledi, karısı söylemiş. Şarkıya varıncaya kadar yazmış ‘Bunu okumasını istiyorum’ diye. ‘Ben altından kalkamam’ dedim, o kadar seviyorum” ifadelerini kullandı.

3

Şarkının ismini hatırlamakta güçlük çeken Demet Akalın, açıklamasının devamında gözyaşlarını tutamadı. Akalın’ın duygusal anları canlı yayında kameralara yansıdı.

4

NE OLMUŞTU?

İbrahim Erkal, 12 Nisan 2017 tarihinde evinin otoparkında tansiyonunun düşmesi sonucunda dengesini kaybetti ve yere kafasını vurarak beyin kanaması geçirdi. Hastaneye kaldırılan Erkal, yoğun bakıma alındı.

5

Erkal’ın 9 Mayıs’ta beyin ölümünün gerçekleştiği, yaşam destek ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer organlarının hayatî fonksiyonlarının devam ettirildiği bildirildi.

6

Sevilen sanatçı, 11 Mayıs 2017’de tedavi gördüğü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 50 yaşında hayatını kaybetti. 13 Mayıs 2017’de Marmara İlahiyat Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

7

“GÜÇLÜ DURMAK ZORUNDAYIM”

İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Erkal sosyal medya hesabında duygusal bir yazı kaleme almıştı. Eşine seslenen Filiz Erkal, şunları söylemişti; “Sensizlik her geçen gün daha da zorlaşsa da güçlü durmak zorundayım. Biliyorum sen benim üzülmemi istemezsin çünkü…”

8

“Yaşadığım süre boyunca her zaman gönlümün tahtında olacaksın.Yıllar geçse de bir gün bile unutmadığım ve asla unutmayacağım gönül sızım… Mekanın cennet olsun. Sevenlerin gönlünde sevilenler ölümsüzdür.”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ardahan-survivor’daki-sayisini-selcuk-tektas’a-armagan-etti,-alisan’dan-duygulandiran-mesaj-geldi

Ardahan Survivor’daki sayısını Selçuk Tektaş’a armağan etti, Alişan’dan duygulandıran mesaj geldi

ahmet-tatlises’in-saglik-durumu!-annesi-adalet-sara-acikladi

Ahmet Tatlıses’in sağlık durumu! Annesi Adalet Sara açıkladı