in

Hülya Avşar: Anlamadım ama arka kapıdan çıktım!

hulya-avsar:-anlamadim-ama-arka-kapidan-ciktim!

UMUT ÜNVER / MİLLİYET

• 19 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, önceki gün Etiler’de bulunan bir mekan çıkışı görüntülendi. İşletmeden arka kapıyı kullanarak çıkmak isteyen ancak gazetecileri atlatamayan Avşar Kızı, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

UMUT ÜNVER / MİLLİYET

• 19 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

1

58 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, geçtiğimiz gün Etiler’de bir mekandaydı. İşletmeden ön kapıdan ayrılmak yerine arka kapıdan çıkmak isteyen Avşar, objektiflere yansımaktan kurtulamadı. Görevliler, Hülya Avşar’ı arka kapıdan çıkarmak istediklerini söyledi.

2

İş toplantısı yaptıklarını söyleyen ünlü şarkıcı, “Hiç böyle şeyler yapmam ama onlar kendileri rica ettiler arka kapıdan çıkaralım sizi diye. Anlamadım ama çıktım” şeklinde konuştu.

3

“MESELEYİ BİLMİYORUM”

Avşar, “Sezen Aksu’nun yaptığı beste sonrası da bir linç kampanyası başlatıldığını düşünüyor musunuz?” sorusunu, “Onu daha tam okumadım, bir okuyayım. Meseleyi bilmiyorum” şeklinde cevapladı.

4

Öte yandan Hülya Avşar, futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ile 1997-2005 yılları arasında sürdürdüğü evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Maslak’ta bir mekana girerken kameralara yansımıştı.

5

Mekanda sahneye çıkacak olan şarkıcı, girişte basın mensuplarını görünce hemen montu ve elleri ile yüzünü kaparak, “Hazır değilim, çekmeyin!” diye sitem etmişti.

6

“YÜZÜĞÜNÜZ İLE YÜZÜNÜZÜ GİZLİYORSUNUZ”

Muhabirlerin, parmağındaki yüzüğü dikkat çeken Avşar’a “Büyük yüzüğünüz ile yüzünüzü gizliyorsunuz adeta” demesi üzerine şarkıcı, yüzünü gizlemeye devam ederek hızlıca mekana girmişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

kopruyu-is-makineleriyle-yikip-caldilar

Köprüyü iş makineleriyle yıkıp çaldılar

cem-belevi’den-irem-derici-aciklamasi

Cem Belevi’den İrem Derici açıklaması