Hem CRM hem de ERP için dünyanın ilk yardımcı pilotu olan ve her iş koluna yeni nesil yapay zeka getiren Microsoft Dynamics 365 Copilot ile tanışın

33

[ad_1]

Bugün, iş işlevleri genelinde etkileşimli, yapay zeka destekli yardım sağlayan yeni Microsoft Dynamics 365 Copilot’un lansmanı da dahil olmak üzere iş uygulamaları portföyümüzde yeni nesil yapay zeka ürün güncelleştirmelerini duyuruyoruz.

Bizim göre son anket İş trendlerinde, 10 çalışandan yaklaşık 9’u, işlerinde tekrarlayan görevleri azaltmak için AI kullanmayı umuyor. Dynamics 365 Copilot ile kuruluşlar, çalışanlarını satış, servis, pazarlama, operasyonlar ve tedarik zinciri rolleri için oluşturulmuş yapay zeka araçlarıyla güçlendirir. Bu yapay zeka özellikleri, herkesin işlerinin en iyi kısımlarına daha fazla zaman ayırmasına ve sıradan görevlere daha az zaman ayırmasına olanak tanır.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ve kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemleri uzun zamandır görev açısından kritik müşteri ve iş veri kaynakları olmuştur; ancak, sıklıkla manuel veri girişi, içerik oluşturma ve not alma gibi külfetli görevler gerektirirler. Dynamics 365 Copilot, bu sıkıcı görevleri otomatikleştirmek ve iş gücünün tüm yaratıcılığını ortaya çıkarmak için üretici yapay zekadaki son gelişmelerden yararlanır. Dynamics 365 Copilot, CRM ve ERP’yi iş kullanıcılarının inovasyon hızlarını hızlandırmaları ve her iş kolunda iş sonuçlarını iyileştirmeleri için işe yarar:

  • Microsoft’ta yardımcı pilot Dynamics 365 Sales ve Viva Sales satıcıların büro görevlerine harcadıkları zamanı önemli ölçüde azaltmalarına yardımcı olur. AI, müşterilere e-posta yanıtları yazmaya yardımcı olur ve hatta Outlook’ta bir Teams toplantısının e-posta özetini oluşturabilir. Toplantı özeti, satıcının CRM’sinden ürün ve fiyatlandırma bilgilerinin yanı sıra kaydedilen Teams çağrısından içgörüler gibi ayrıntıları da alır. Satıcılar kadar harcama yaparak, Günlerinin% 66’sı e-postaları kontrol ediyor ve yanıtlıyor, bu, satıcıya müşterileriyle daha fazla zaman kazandırmak için önemli bir iş avantajı sunar.
  • Yardımcı pilot Dynamics 365 Müşteri Hizmetleri temsilcilerin olağanüstü müşteri hizmetleri sunmalarını sağlar. Dynamics 365 Copilot, bilgi tabanları ve servis talebi geçmişi üzerinden etkileşimli bir sohbet deneyimi sağlamanın yanı sıra hem sohbet hem de e-postadaki sorgulara bağlamsal yanıtlar taslağı hazırlar, böylece bu yapay zeka destekli uzmanlık soruları yanıtlamak için her zaman kullanılabilir. Ayrıca, müşteri hizmetleri departmanlarının dakikalar içinde sanal temsilciler oluşturmasını kolaylaştırıyoruz. konuşma güçlendiriciler içinde Güç Sanal Aracıları, seçtiğiniz şirket web sitelerinden ve dahili bilgi bankalarından yanıtlar sağlamak için Azure OpenAI Hizmeti ve Bing’in gücünden yararlanır.
  • Yardımcı pilot Dynamics 365 Customer Insights ve Dynamics 365 Pazarlama pazarlamacıların veri araştırması, kitle segmentasyonu ve içerik oluşturma konularında iş akışlarını basitleştirmelerini sağlar.
    • Copilot ile Dynamics 365 Customer Insights, pazarlamacılar, doğal dil kullanarak müşteri veri platformlarıyla diyalog kurarak son derece kişiselleştirilmiş ve hedeflenmiş müşteri segmentlerini oluşturabilirler. Pazarlamacılar, daha önce dikkate alınmamış olabilecek ek segmentler hakkında öneriler alabilir. Bu yeni özellik, karmaşık hesaplamaları işleyebilir ve belirli bir profile uyan müşterileri eşleştirebilir.
    • Copilot’u kullanma Dynamics 365 Pazarlama, pazarlamacılar sorgu yardımı özelliği ile bir hedef segment oluşturmak için müşteri segmentlerini kendi kelimeleriyle tanımlayabilirler. Pazarlamacılar, basit bir isteğe dayalı yeni e-posta kampanyası içeriği için zahmetsizce ilham almak üzere Dynamics 365 Copilot’u da kullanabilir. Copilot, pazarlamacı tarafından girilen temel konulara, kuruluşun mevcut pazarlama e-postalarına ve üretilen fikirlerin alaka düzeyini artırmak için bir dizi internet kaynağına dayanarak önerilerde bulunur.
  • Yardımcı pilot Dynamics 365 İş Merkezi çevrimiçi ticaret için ürün listelerinin oluşturulmasını kolaylaştırır. Renk, malzeme ve boyut gibi ürün özellikleri, saniyeler içinde çevrimiçi vitrinler için ilgi çekici ürün açıklamaları oluşturmak üzere kullanılabilir. Açıklamalar, ses tonu, format ve uzunluk seçilerek daha da uyarlanabilir. Shopify kullanan Business Central müşterileri, açıklamaları olan ürünleri yalnızca birkaç tıklamayla Shopify mağazalarında sorunsuz bir şekilde yayınlayabilir.
  • Son olarak, Yardımcı pilot Microsoft Tedarik Zinciri Merkezi, hangi Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management müşteriler erişebilir, hava durumu, finansallar ve coğrafya gibi dış sorunları proaktif olarak işaretleyecektir. anahtar tedarik zinciri süreçlerini etkileyebilir. Tahmine dayalı içgörüler daha sonra malzemeler, envanter, taşıyıcı, dağıtım ağı ve daha fazlası genelinde etkilenen siparişleri ortaya çıkarır. Tedarik zinciri planlamacıları daha sonra etkilenen iş ortaklarını uyarmak ve olası kesintileri gerçekleşmeden önce azaltmak için Dynamics 365 Copilot tarafından oluşturulan bir e-postayı otomatik olarak taslak haline getirebilir.

İş uygulamalarının bir sonraki çağı, üretken AI tarafından dönüştürülüyor. Kullanıcılar, CRM ve ERP uygulamalarının yapay zeka destekli uzmanlık içermesini giderek daha fazla bekleyeceklerdir. Dynamics 365 Copilot, müşteri deneyimini, çalışan deneyimini ve operasyonel verimliliği artırarak her iş koluna en son yapay zeka atılımlarını getiriyor. Bu son gelişmeleri müşterilere sunarken yaklaşımımızın temeli, tasarım gereği sorumlu AI – AI teknolojilerinin güvenli dağıtımı için çerçevemiz.

Bugünkü duyuru, Microsoft 365, Dynamics 365 ve Power Platform’daki son yapay zeka ivmesini temel alıyor. Buna şunlar dahildir: yeni nesil yapay zeka yetenekleri Microsoft Ekipleri, aylık 280 milyondan fazla aktif kullanıcıyla çalışmak için işbirliği platformu; Viva Satış, Microsoft 365’teki iş akışlarına bir satış yardımcı pilotu getirerek satıcılara yardımcı olur; ve Güç Uygulamaları, vatandaş geliştiricilerin doğal dil kullanarak kod yazmalarını sağlar.

Emily He, CVP, İş Uygulamaları ve Platform’dan bugünün AI duyuruları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. burada. Yapay zeka ile üretkenliği yeniden keşfetme yolculuğumuzdaki bir sonraki adımı paylaşırken 16 Mart’ta bize katılın. Etkinlik için RSVP’yi şurada yapabilirsiniz: Microsoft LinkedIn sayfası.

Yazı Hem CRM hem de ERP için dünyanın ilk yardımcı pilotu olan ve her iş koluna yeni nesil yapay zeka getiren Microsoft Dynamics 365 Copilot ile tanışın appeared first on Resmi Microsoft Blogu.

[ad_2]

Kaynak : The Official Microsoft Blog

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası