in

Hande Yener: Fiziğimi konuşuyorlar

hande-yener:-fizigimi-konusuyorlar

1

Hande Yener, Nişantaşı’nda otoparka bıraktığı aracını beklediği sırada objektiflere yansıdı. Ünlü şarkıcı, “Kostüm provasından çıktım. Yılbaşı için elimde 3-4 tane kostüm var. Gece ikisini mutlaka giyeceğim” dedi.

2

DANSÇILARI COVİD OLDU

Dansçılarından ikisinin koronavirüse yakalandığını belirten Yener, “Kendimizi korumaya çalışıyoruz. İki dansçım Covid-19 oldu. İkisi de bugün test olacak. Sonuca göre konserde olacaklar. Olmazlarsa da yeni yılı evde geçirecekler. Sahne şovumuzun bir kısmı etkilenecek. Bende kostüm sayımı arttırdım” dedi.

3

Yılbaşını ailesiyle geçireceğini söyleyen şarkıcı, “Sevgilim burada ailesiyle olacak. Ben de ablam, yeğenim hep beraber Belarus’ta 2-3 gün tatil yapacağız. Yeğenim zaten bana vokal yapıyor. Öyle ailecek olacağız” ifadelerini kullandı.

4

“FİZİĞİM GALİBA PATLADI”

İddialı sahne kıyafetleriyle sık sık magazin gündemine gelen 48 yaşındaki popçu, “Fiziğimi konuşuyorlar. Fiziğim galiba patladı benim” yorumuyla dikkat çekti.

5

Yener, meslektaşı Atiye’nin “Pop müziğini kurtarmaya geliyorum” sözlerinin hatırlatılması üzerine, “Atiye’yi seviyorum. Popa bir şey olmadı, pop bitmiyor rahat olsun. Bakın işlere gidiyoruz” şeklinde konuştu.

6

“BEN CESUR YÜREĞİM”

Geçtiğimiz günlerde sahneye cesur kıyafetiyle çıkan Hande Yener için hayranlarından “Hande cesaretine hayranız” sesleri yükselmişti. Yener ise bu seslere karşılıksız kalmayıp, “Ben cesur yüreğim” diyerek kahkaha atmıştı.

7

Yener, ‘Rüya’ şarkısında sahneye kendisini yalnız bırakmayan modacı Hakan Akkaya’yı çağırmıştı. Konser boyunca bitmeyen enerjisiyle sürekli dans eden popçu, fiziğini ön plana çıkaran bir sahne kostümü seçmişti.

8

“HERKES SAHNE KIYAFETİNDEN YÜRÜYOR”

Hande Yener, son zamanlarda çok konuşulan sahne kıyafetleri hakkında, “Artık sahne kıyafetlerinden başka bir şey tartışılmıyor. Herkes buradan yürüyor. Ben de diyorum ki; ‘Sesten yürüyelim, şarkılardan yürüyelim, sahne enerjisinden yürüyelim, onları görelim’. Video atsınlar hep fotoğraf atıyorlar” demişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

son-dakika:-akdeniz’de-5,1-buyuklugunde-deprem-|-son-depremler

SON DAKİKA: Akdeniz’de 5,1 büyüklüğünde deprem | Son depremler

gunun-one-cikan-haberlerini-60-saniyede-izleyin-(29-aralik-2021)

Günün öne çıkan haberlerini 60 saniyede izleyin (29 Aralık 2021)