in

Hande Soral ile İsmail Demirci cinsiyet partisi düzenledi

hande-soral-ile-ismail-demirci-cinsiyet-partisi-duzenledi

1

Geçtiğimiz sezon ‘Bir Zamanlar Çukurova’da ‘Ümit’ karakterine hayat veren oyuncu Hande Soral ile son olarak ‘Yalancılar ve Mumları’ adlı yapımda ilzeyici karşısına çıkan İsmail Demirci, 2017 yılında nikah masasına oturmuştu.

2

Mutlu evlilikleriyle magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Hande Soral ile İsmail Demirci’den geçtiğimiz hafta müjdeli haber gelmişti.

3

HAMİLELİĞİNİ BÖYLE DUYURDU

Eşi ile objektif karşısına geçen Soral, elindeki ultrason görüntüsüyle hamile olduğunu duyurmuştu. Aynı pozu kendi Instagram hesabından da yayınlayan İsmail Demirci’nin ‘dad’ (baba) yazılı şapkası dikkatlerden kaçmamıştı. İkilinin paylaştığı karelere binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

4

CİNSİYET PARTİSİ DÜZENLEDİLER

Bebekleri olacağını duyuran çift, önceki gün cinsiyet partisi düzenledi. Yakın arkadaşları ve ailesiyle bir araya gelen çiftin mutlulukları yüzlerinden okundu.

5

OĞULLARI OLACAK

Yakın arkadaşları ve ailesiyle bir parti düzenleyen çift bebeklerinin cinsiyetini açıkladı. Bu anları Instagram hesabından yayınlayan Hande Soral, oğlu olacağını duyurdu.

6

“İKİ YILDIR BAŞKA ŞEHİRLERDE YAŞIYORUZ”

Öte yandan Hande Soral, geçtiğimiz yıl bir dergiye verdiği röportajda; eşiyle rol aldıkları projeler nedeniyle ayrı düştüklerini anlatmış ve “İki yıldır başka şehirlerde yaşıyoruz. Çok zor. İlişkimize etkisi çok özlem. Ama bunun geçici bir süre olduğunu bildiğimiz için sabrediyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

7

Oyuncu, sözlerine; “Bizde durumlar farklı, üç yıldır evli olup iki yıldır ayrı yaşıyor gibiyiz. Henüz değişmeye, evrilmeye vakit bulamadık. Yeni evli sayılırız hâlâ” diye devam etmişti.

8

“BERABER SEYAHATE ÇIKMAYI SEVİYORUZ”

Hande Soral, eşiyle bir arada olduklarında nasıl vakit geçirdiklerini ise “O kadar uzun zamandır ayrıyız ki, bu aralar birlikte olduğumuz zaman uzun uzun sohbet ediyoruz. Birlikte seyretmek için beklediğimiz filmleri seyrediyoruz. Ama en çok seyahate çıkmayı seviyoruz beraber” sözleriyle anlatmıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

bakan-koca:-vaka-sayilarinda-yasanan-artis-hastaneye-yatislara-yansimadi-(bilim-kurulu-toplantisi)

Bakan Koca: Vaka sayılarında yaşanan artış hastaneye yatışlara yansımadı (Bilim Kurulu Toplantısı)

kalede-gezerken-definecilerin-actigi-tunele-dustu

Kalede gezerken definecilerin açtığı tünele düştü