in

Hande Doğandemir aşk sarhoşu!

hande-dogandemir-ask-sarhosu!

HÜSEYİN ALTUN

• 18 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

Şimdilerde Star TV’de yayınlanan ‘Annemizi Saklarken’ adlı dizide rol alan Hande Doğandemir’in yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. Meslektaşı Onur Tuna ile birlikte olduğu söylenen oyuncunun telefon kılıfındaki fotoğraf detay, aşk iddiaları güçlendirdi. Hande Doğandemir, geçtiğimiz gece kız arkadaşı ile birlikte Kuruçeşme’de görüntülendi.

HÜSEYİN ALTUN

• 18 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

1

Ünlü oyuncular Hande Doğandemir ve Onur Tuna’nın bir süredir aşk yaşadığı iddia ediliyordu. İkili iddialara son noktayı koydu, sosyal medyada yaptıkları yorumlarla dikkat çekti.

2

Peş peşe karavan pozlarını yayınlanan Hande Doğandemir’in, telefonunun arkasındaki fotoğrafta görünen kişinin Onur Tuna olduğu iddia edildi.

3

Son olarak yakışıklı oyuncunun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına ünlü güzelin kalp emojisiyle yorum yapması dikkatleri üstüne çekti.

4

Çiçeği burnunda çiftlerden Tuna da sevgilisinin kalpli yorumuna yine kalp emojisiyle yanıt verdi. İkili, böylece aşklarını ilan etmiş oldu.

5

KIZ ARKADAŞIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Hande Doğandemir, bir kız arkadaşıyla birlikte ocakbaşı çıkışı görüntülendi. Muhabirleri karşısında gören Doğandemir “Dizimiz çok iyi gidiyor, çok yoğun çalışıyoruz bu yüzden çok yorgunum daha sonra konuşalım olur mu?” dedi.

6

Muhabirlerin “Onur Tuna ile aşkınız hayırlı olsun, sosyal medyada da Onur Bey’in fotoğrafının altına kalp emojisi koydunuz o da yanıt olarak kalp emojisi attı” yorumuna “Çok teşekkür ederim” demek ile yetindi.

7

“Fotoğrafı kaldırdınız mı kılıfınızdan peki?” sorusuna Hande Doğandemir, “Hayır kaldırmadım, duruyor” diyerek gülümseyip aracına bindi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

bolu-dagi’nda-agir-tonajli-arac-gecisine-izin-verilmiyor

Bolu Dağı’nda ağır tonajlı araç geçişine izin verilmiyor

survivor’da-nisa-neden-yok?-acun-ilicali-acikladi

Survivor’da Nisa neden yok? Acun Ilıcalı açıkladı