Halo Infinite Team 3. Sezonun Yeni Haritalarına Derinlemesine Dalış Yapıyor

13

[ad_1]

Halo Infinite Sezon 3’ün lansmanından neredeyse bir hafta önce, geliştirici 343 Industries, yaklaşan güncelleme haritaları ve modları hakkında yeni bilgiler yayınladı.

Daha önce Sezon 3’ün lansman fragmanında gösterildiği gibi, sezon Halo: Infinite’e üç yeni harita sunacak. Birincisi, Vaha, yemyeşil bir yeşile dönüşme sürecinde kırmızı kayaların üzerine yerleştirilmiş bir Büyük Takım Savaşı haritasıdır. Temel olarak bu haritadaki her yer araçlara erişilebilir, yani manzarayı dolduran tünellere ve binalara bir warthog götürebilirsiniz. Bu, özellikle CTF için hem kaotik hem de stratejik olanaklar sunuyor.

İkincisi, Cliffhanger adlı bir arena haritasıdır. Bu harita, bir ONI araştırma tesisini gizleyen karlı bir dağın tepesidir. Cliffhanger, bölge kontrol modları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Asimetrik ve tasarım ekibi, haritayı oynadığınız moda bağlı olarak her alanı benzersiz ve taktiksel olarak farklı hissettirmek istedi.

Üçüncüsü, Chasm adlı başka bir arena haritasıdır. Bu, Zeta Halo’nun iç mekanını, muazzam bir düşüşün üzerinde duran köprüler ve yüzen sütunlarla sergiliyor. Chasm, Halo Infinite’in kampanyasındaki bir alana dayanıyor, ancak doğrudan alınmıyor. Daha simetrik bir harita haline gelecek şekilde ayarlandı ve uzayda boğuşmayı riskli ama ölümcül bir meydan okuma haline getirmek için ayarlandı.

Güncellemenin geri kalanına gelince, blog yazısının son kısmı Escalation Slayer ile ilgiliydi. Call of Duty’nin Silah Oyunu moduna benzer şekilde, Escalation Slayer size belirli silahlarla düşmanları öldürme görevi verir. Her öldürmede, ayarlanmış teçhizatlarda ilerleyeceksiniz. Her teçhizatta öldürme hakkı kazanan ilk oyuncu kazanır. Yakın dövüşte düşman oyunculara arkadan saldırmak onları bir seviye düşürecektir. Escalation Slayer iki varyantla piyasaya sürülecek: FFA Escalation ve Team Escalation, burada tüm ekip birlikte teçhizat seviyelerinde ilerliyor. Bir Büyük Takım Savaşı versiyonunun yanı sıra Halo Infinite’in kampanyasında görülen “süper” silahları içeren başka bir varyant da yolda.

İşte Escalation Slayer teçhizatlarının tam dökümü.

 • SEVİYE 1: Roketatar, Cindershot, Repulsor
 • SEVİYE 2: Enerji Kılıcı, Yerçekimi Çekici, Grappleshot
 • SEVİYE 3: Keskin Nişancı Tüfeği, Şiş, Tehdit Sensörü
 • SEVİYE 4: Hidra, Ravager, Repulsör
 • SEVIYE 5: Bulldog, İğneci, Kıskaçlı Atış
 • SEVİYE 6: Savaş Tüfeği, Komando, Tehdit Sensörü
 • SEVİYE 7: Şok Tüfeği, Stalker Tüfeği, Düşme Duvarı
 • SEVİYE 8: Isı Dalgası, Sentinel Kiriş, İtici
 • SEVİYE 9: Haydut, Saldırı Tüfeği, Düşürme Duvarı
 • SEVİYE 10: Mangler, Sidekick, Tehdit Sensörü
 • SEVIYE 11: Oddball, Kefen Ekranı

Derin dalışın tamamını Halo Waypoint’te okuyabilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Game News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası