in

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler’den el ele aşk pozu

hadise-ve-sevgilisi-mehmet-dincerler’den-el-ele-ask-pozu

• 02 Ocak 2022 – 09:32 • Son Güncelleme:

Oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’dan ayrılarak gönlünü iş insanı Mehmet Dinçerler’e kaptıran Hadise, yeni yılda sahnedeydi. Aşkları doludizgin devam eden Hadise ve Mehmet Dinçerler, yeni yıla da birlikte girdi. Ünlü şarkıcı son olarak sevgilisi ile el ele pozunu yayınladı. Hadise’nin fotoğrafı sosyal medyada yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

• 02 Ocak 2022 – 09:32 • Son Güncelleme:

1

Ünlü şarkıcı Hadise, 2022 yılını Kıbrıs’ta sevenleriyle birlikte verdiği konserle karşıladı. Hadise, geceye orkestrası ve dansçılarıyla damga vurdu.

2

Bu özel gecede ünlü şarkıcı Hadise’yi sevgilisi Mehmet Dinçerler de yalnız bırakmadı. Ünlü şarkıcı sevgilisine sahneden seslendi. Hadise, “Sevdiğim adam burada… İyi ki geldin, iyi ki varsın hayatımda…” ifadelerini kullandı.

3

Yaşanan bu aşk dolu gece sonrasında ünlü şarkıcıdan sosyal medyada bir paylaşım geldi. Hadise, yeni yıl pozunda Mehmet Dinçerler’le el ele pozunu yayınladı. Hadise’nin paylaşımına beğeni ve yorum yağdı.

4

BAŞIN ÖNE EĞİLMESİN HADİSE!

Hadise, Mehmet Dinçerler ile yeni yılı sahne alacağı Kıbrıs’ta karşılayacak. Sevgilisiyle birlikte önceki gün İstanbul Havalimanı’nda görüntülenen şarkıcının, objektiflerden kaçmak için sürekli başını öne eğmesi dikkat çekti.

5

Kendilerine eşlik eden özel güvenlik görevlisi eşliğinde yürüyen ikiliden Hadise, güvenlik kontrolüne kadar başı önde yürüdü. Dinçerler ise sevgilisinin aksine rahat tavırlar sergiledi.

6

KURAL TANIMADILAR!

Ünlü çift, Ulus’ta basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynamıştı. İkiliyi hastaneden çıkarken görüntüleyen basın mensupları, güvenlik görevlilerinin, “Rica ediyoruz çekmeyin, yoksa işimizden olacağız. Şikayet edeceklermiş, burada çekmeyin” demesi üzerine uzaklaşmıştı.

7

Hastane önünden ayrılan muhabirler, Ulus’ta çiftin aracını beklemişti. Kameraları fark eden Hadise ve Mehmet Dinçerler’in şöförü, kuralları hiçe sayarak kırmızı ışıkta geçmişti.

8

Kuralları hiçe sayan çift, yoğun trafikten dolayı ilerleyemeyince Levent’te çevirmeye takılmıştı. Çevirmeden de hızlı geçmeye çalışan şoför, sonrasında durmak zorunda kalmıştı.

9

HADİSE’DEN AÇIKLAMA

Ünlü şarkıcı, yaşananların ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak, “Yılbaşı konseri öncesi kimseyi riske atmamak adına dün PCR testi yaptırdım. Çıkan haberler neticesinde test sonucumun negatif olduğunu tüm sevenlerimle paylaşmak istedim” ifadelerini kullanmıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

selen-gorguzel’in-yilbasi-gecesi-sahnede-giydigi-kiyafet-olay-oldu

Selen Görgüzel’in yılbaşı gecesi sahnede giydiği kıyafet olay oldu

tan-tasci:-ask-istiyorum

Tan Taşçı: Aşk istiyorum