in

Haberler: Yıldız Tilbe’nin kafası karıştı! ‘Bir milyon TL kaç para?’

haberler:-yildiz-tilbe’nin-kafasi-karisti!-‘bir-milyon-tl-kac-para?’

MESUT YILMAZ / MİLLİYET

• 07 Ocak 2022 – 07:30 • Son Güncelleme:

Yıldız Tilbe, önceki gün Nişantaşı sokaklarında alışveriş turuna çıktı. Mağazaları gezerek kendine bir şeyler bakan Tilbe, alışveriş sonrası muhabirlerle konuşmayı ihmal etmedi. Sahne kıyafeti bulmanın zorluğundan bahseden şarkıcının, gazetecilerin sorduğu “Beğenirseniz bir kıyafete 1 milyon TL verir misiniz?” sorusu karşısında ise kafası karıştı.

MESUT YILMAZ / MİLLİYET

• 07 Ocak 2022 – 07:30 • Son Güncelleme:

1

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda alışverişteydi. Kozmetik ürünleri satan bir mağazadan alışveriş yaparken objektiflere takılan Tilbe, dükkanda yarım saate yakın kaldı. Şarkıcı, mağaza çıkışında kendisini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

2

“Karşı tarafta oturuyorum. Alışveriş için bu tarafa geçtim. Ne varsa aldım” açıklamasında bulunan Tilbe, “Yıldız Tilbe mutlu bir insan mı?” diye soran muhabirlere “Şu an çok mutluyum. Çünkü makyaj malzemesi aldım. Eve gidince hepsini deneyeceğim” diyerek esprili bir yanıt verdi.

3

“ÇOK ZOR KIYAFET BULUYORUM”

Sanatçı, son haftaların en çok konuşulan konuları arasında yer alan sanatçıların sahne kıyafetleri sorulunca şu yorumda bulundu; “Sahne kıyafeti bulamaz olduk. Çok zor kıyafet buluyorum…”

4

“Sabit bir modacım yok hepsini dolaşıyorum. Uygun bulduğum kıyafetleri kim olursa alıyorum. Pazardan da olsa alırım. Yeter ki uysun bana. Sahnede giyebileyim.”

5

“BİZ O KADAR VERİYOR MUYUZ?”

Ünlü şarkıcının, kafası muhabirlerin “Beğenirseniz bir kıyafete 1 milyon TL verir misiniz?” sorusu karşısında karıştı. Menajeri Haluk Şentürk’e “1 milyon TL kaç para yapıyor?” diye soran Tilbe, “Kaç para ediyor, çok para değil mi? Eski parayla trilyon ediyor. Biz o kadar veriyor muyuz?” ifadelerini kullandı.

6

Gülşen ve Demet Akalın’ın sahne kıyafetleri hatırlatılan Tilbe, “Onların şarkılarını seviyorum. Gerisi beni ilgilendirmiyor, nasıl giyindikleri. Kendimi bakıyorum” dedi.

7

Tilbe, “Kazandığınız parayla yatırım yapıyor musunuz” şeklindeki soruya ise “Yatırıyorum. Bir yatırıyorum, üstüne de kendim yatıyorum” şeklinde esprili bir yanıt verdi.

8

Röportaj sırasında elbise aradığını söyleyen Yıldız Tilbe, bir mağazaya girerek ürünleri inceledi. Alışveriş sonrası sevenlerinin ilgisiyle karşılaşan sanatçı, hayranlarını kırmayarak onlarda hatıra fotoğrafı çektirdi.

9

MASKESİZ OLUŞU DİKKATLERDEN KAÇMADI

Bir hayranın fotoğraf isteğini geri çevirmeyen şarkıcı, hayranın sarılması sonrası öpmek istemesiyle neye uğradığını şaşırdı. Hızla bulunduğu yerden uzaklaşan Yıldız Tilbe’nin, bu esnada maskesiz oluşu da dikkatlerden kaçmadı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

tom-clancy’s-rainbow-six-extraction-ilk-gun-xbox-game-pass’e-eklenecek

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction İlk Gün Xbox Game Pass’e Eklenecek

pelin-karahan-annesi-nural-kocyigit’in-dogum-gununu-kutladi

Pelin Karahan annesi Nural Koçyiğit’in doğum gününü kutladı