in

Haberler: Yasak aşk iddiasına Deha Bilimlier ve Gülşah Saraçoğlu’dan açıklama

haberler:-yasak-ask-iddiasina-deha-bilimlier-ve-gulsah-saracoglu’dan-aciklama

• 30 Aralık 2021 – 12:20 • Son Güncelleme:

Şarkıcı Deha Bilimlier ve Gülşah Saraçoğlu’nun yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Aslı Bilimlier ile mutlu bir evliliği olan üç çocuk babası Deha Bilimlier şoke eden iddiaların ardından ‘2.Sayfa’nın canlı yayınında sessizliğini bozdu. Ünlü isimden sonra modacı Saraçoğlu’ndan da açıklama geldi.

• 30 Aralık 2021 – 12:20 • Son Güncelleme:

1

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen modacı Gülşah Saraçoğlu arkadaşlarıyla birlikte Deha Bilimlier’i dinlemeye gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Bilimlier, Saraçoğlu’nu sahneye davet etti, birlikte şarkı söyledi.

2

‘GECEYİ BİRLİKTE GEÇİRDİLER’ İDDİASI

Program sonunda mekanı ayrı ayrı terk eden ikili Gülşah Saraçoğlu’nun evinde buluştu. Geceyi birlikte geçirdi. Bu yasak aşk magazin kulislerinde dilden dile yayıldı. Hatta Deha Bilimlier’in eşi Aslı Hanım’ın evi terk ettiği söylendi.

3

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Aslı Bilimlier ile mutlu bir evliliği olan üç çocuk babası Deha Bilimlier ise şoke eden iddiaların ardından sessizliğini bozdu. ‘2.sayfa’ programına konuşan Bilimlier, şunları söyledi:

4

“20 yıldır sahne yapıyorum üç çocuğum var evliyim. Benim bu taraklarda bezim olmadığını biliyorsunuz. Çok çirkin bir haber. Haber böyle değildi daha başka bir hikaye vardı gün geçtikçe değişti.”

5

“BU ÇOK ÇİRKİN”

Ünlü isim, sözlerine; “Gülşah benim arkadaşım bu çok çirkin bir şey, benim üç çocuğum var kim yaptıysa Allah’ından bulsun. Bu iddiayı yaratanların Gülşah ile problemi olan birileri olabilir, benim kimseyle problemim yok” şeklinde devam etti.

6

“Kimseyi telefonla arayıp, ‘eşim duymasın’ demedim” diyen Bilimlier, “Böyle bir şey yok… Eşim de Gülşah’ı tanıyor, onunla da konuştuk. Eşim aldırmıyor bu iddialara. Ama az biraz tahmin ediyorum neden çıktığını. Burada bir komplo var ama ortaya çıkaracağım” ifadelerini kullandı.

7

“EŞİM BENİ ÇOK İYİ BİLİR”

Şarkıcı, “Sahne dışında Gülşah’ı hiç görmedim, dışarıda bir araya gelmedim. Beni izlemeye gelen birisi… Eşim beni çok iyi bilir, tavrımı çok iyi biliyor… Gülşah geldiği gün benim sahneme çıktı, ona mikrofon uzattım” dedi ve ekledi:

8

“Onu yanlış anlayan birisi belki öyle bir haber yapmak istedi. Bu dedikodular; Gülşah beni izlemeye geldikten bir hafta sonra yayıldı. Bu çirkin bir saldırı, bir fotoğraf varsa yayınlasınlar. Öyle bir şey yok… “

9

“ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDEYİM”

Programa telefonla bağlanan Gülşah Saraçoğlu da iddiaları yalanladı ve “Böyle bir durumu açıklamanın üzüntüsü içerisindeyim. O kadar fuzuli o kadar yanlış ve yalan ki… Deha eski eşimin de benim de dostum. Böyle bir durumun mümkünatı yok, bir iki gündür dönen bir haber çok yanlış. Bir görüntü olduğunu söylüyorlar. Allah aşkına bana da göndersinler…” ifadelerini kullandı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

burak-sergen:-obur-tarafa-gittim,-‘daha-zaman-var’-dediler!

Burak Sergen: Öbür tarafa gittim, ‘daha zaman var’ dediler!

galatasaray,-mostafa-mohamed’in-bonservisini-aldi

Galatasaray, Mostafa Mohamed’in bonservisini aldı