in

Haberler: Su diye çamaşır suyu içmişti! Aslı Hatemi ilk kez konuştu…

haberler:-su-diye-camasir-suyu-icmisti!-asli-hatemi-ilk-kez-konustu…

MESUT YILMAZ

• 06 Ocak 2022 – 09:00 • Son Güncelleme:

Avukat Aslı Hatemi, geçtiğimiz ay Nişantaşı’nda alışveriş yapmak için gittiği ünlü bir mağazada su yerine kendisine yanlışlıkla çamaşır suyu verilince hastanelik olmuştu. Sosyetik avukat, konu hakkında ilk kez konuştu.

MESUT YILMAZ

• 06 Ocak 2022 – 09:00 • Son Güncelleme:

1

Üzerinde etiket olmayan şişenin içinde getirilen sıvıyı su diye içince ölümden dönen Aslı Hatemi, önceki gün Nişantaşı City’s’de objektiflere takıldı.

2

Birçok ünlünün boşanma avukatlığını yapan Hatemi, “Nişantaşı’nda alışveriş için gittiği mağazada kendisine su yerine çamaşır suyu verilince hastanelik olduğu” haberleri hakkında açıklama yaptı.

3

TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Sosyetik avukat, “Evet, doğru. Hala tedavim görüyorum. Sabah saatlerinde yine hastanedeydim. Midemde yanık oluştu, o yüzden tedavim devam ediyor” ifadelerini kullandı.

4

Aslı Hatemi, “Gittiğim ünlü bir mağazada su istedim ve kapalı şişede su geldi, İçtim, gözlerimi hastanede açtım. Meğerse içtiğim su değilmiş” dedi.

5

“BİNLERCE KEZ ÖZÜR DİLEDİLER”

Yasal yollara başvurabileceğini söyleyen Hatemi, “Mağaza yetkilileri binlerce kez özür diledi. Tamamen orada çalışan arkadaşların hatasıydı” şeklinde konuştu.

6

Ünlü avukat, basın mensuplarının sorusu üzerine, “Önce kendimdeki zararı bir tespit ettikten sonra dava açıp, açmayacağıma karar vereceğim” yanıtını verdi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

erzincan’da-dev-turna-baligi-yakalandi:-70-kilogram-agirliginda-ve-1-metre-64-santim-boyunda

Erzincan’da dev turna balığı yakalandı: 70 kilogram ağırlığında ve 1 metre 64 santim boyunda

eda-taspinar-panik-oldu

Eda Taşpınar panik oldu