in

Haberler: Şeyma Subaşı: Artık 20’lerinde bebek Şeyma değilim

haberler:-seyma-subasi:-artik-20’lerinde-bebek-seyma-degilim

• 17 Ocak 2022 – 15:59 • Son Güncelleme:

Sosyal medya paylaşımları ve Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile yaşadığı aşkla sık sık magazin gündemine gelen Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile adından söz ettirmeyi başardı.

• 17 Ocak 2022 – 15:59 • Son Güncelleme:

1

2

Mısırlı iş insanı sevgili ile 3.1 milyon takipçisinin bulunduğu hesabından art arda mutluluk pozları veren 31 yaşındaki bir çocuk annesi Subaşı, son açıklamasıyla dikkat çekti.

3

Acun Ilıcalı ile biten evliliğinden Melisa adında bir kızı olan ünlü isim, “23 yaşında anne Şeyma, zaman uçup gidiyor. Hayatta her durum geçicidir. En güçlü iki savaşçı sabır ve zamandır” ifadelerini kullandı.

4

“30’LU YAŞLARDAYIM, UNUTMAYALIM”

Subaşı, Instagram gönderisine, “Pazar” notu ile birlikte “Arkadaşlar Şeyma 20’lerinde bebek Şeyma değil artık. 30’larında (olgun) kadınım ben. Unutmayalım” mesajını yazdı.

5

Fenomen, geçtiğimiz günlerde rotayı Meksika’ya çevirmişti. Daha önce uzun süre tatil yaptığı Tulum’un keyfini çıkaran Subaşı, tatil fotoğraflarını yayınlamayı ihmal etmemişti.

6

“FARKLI ROLLERE SAHİBİZ”

Subaşı, 70 binden fazla beğeni alan paylaşımına, “Şöyle düşünün; hepimiz bir filmin içindeyiz ve hepimiz ana karakterleriz ama farklı rollere sahibiz” notunu düşmüştü.

7

Şeyma, “Herkes ana karakter olabilir çünkü kendi hayatını kontrol eden sensin, yani ne istersen yapabilirsin ya da kim olursan olmak. Ama hangi kaderi seçeceksin ve hangi niyetle?” yorumunda bulunmuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

prince’in-mal-varligi-bedeli-netlestirildi

Prince’in mal varlığı bedeli netleştirildi

linet’ten-belarus’ta-bes-dilde-konser

Linet’ten Belarus’ta beş dilde konser