in

Haberler: Selen Görgüzel’den Hamdi Alkan ile ilgili soruya manidar cevap!

haberler:-selen-gorguzel’den-hamdi-alkan-ile-ilgili-soruya-manidar-cevap!

1

Selen Görgüzel, önceki gün Akmerkez’deydi. Koşturarak bir mekana gireceği sırada görüntülenen Görgüzel, “Çok acelem var, geç kaldım. Konserler ve yeni bir proje var, onunla ilgili toplantımız var. Değişik bir şeyler yapacağız” dedi.

2

“ÖN YARGILARLA MÜCADELE EDİYORUM”

Görgüzel, “Yılbaşı sahnesi nasıl geçti sorusuna, “10 numara beş yıldız geçti. Gerçekten yeni seneye şahane girdik. Sahnemiz, sahne performansımız, gelen dostlarımız, kıyafetim ve şovum… Üzerimdeki ön yargıyı yavaş yavaş atıyorum. Sahne işini bir heves gibi gördüğümü düşünenler aslında benim ne kadar profosyonel olduğumu fark edip, keyif alarak ayrılıyorlar sahnemizden. Bu da beni çok mutlu ediyor tabi ki” yanıtını verdi.

3

Ünlü şarkıcı ve oyuncu, “Çok zor kendini ispat etmek zorunda olmak. Bu ön yargılar benim üzerimde maalesef uzun yıllardır olan bir şey, bu işin bu kadar uzamasındaki sebep ön yargılarla yaptığım mücadele. Bu mücadele beni geciktirdi. Şu anda her şey çok güzel gidiyor, maşallah diyelim” ifadelerini kullandı.

4

“AİLESİYLE OLMAYI TERCİH ETTİ”

Yılbaşı sahnesini eşi Hamdi Alkan’ın izlemediği hatırlatılınca Görgüzel, “Hamdi Bey’in annesi biraz rahatsız, Antakya’da onlarla olmayı tercih etti” şeklinde konuştu.

5

Daha sonra bir süre düşünen Selen Görgüzel’e, “Siz bunu içerlemişsiniz” yorumuna, “Öpüyorum sizi” karşılığını verdi. “Evlilikte sorunlar mı var?” şeklindeki soruya ise sessiz kalıp mekana giriş yaptı.

6

“BİR ZİNCİR KOPSA YANARIZ”

Yılbaşı gecesi Kozyatağı’nda bir mekanda sahne alan 42 yaşındaki güzel, Binnur Çaydaş tarafından özel olarak tasarlanan iddialı elbisesiyle göz kamaştırmıştı.

7

Görgüzel, dekolteli elbisesi hakkında, “Nasıl taşıyorum ben de bilmiyorum. Çok ağır bir elbise. Swarovski taşlardan hazırlanarak bir ayda yapıldı. Taşırken bile çok zorlanıyorum” demişti.

8

Ünlü şarkıcı, “Sahnede nasıl dans edeceğim bilmiyorum. Elbise yok biliyorsunuz, sadece zincirlerden oluşuyor. Bir zincir kopsa yanarız” şeklinde konuşmuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haberler:-kenan-ercetingoz’den-burcu-kiratli-sinan-akcil-aciklamasi!

Haberler: Kenan Erçetingöz’den Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl açıklaması!

melis-sezen:-yapici-elestiriler-mutlu-ediyor

Melis Sezen: Yapıcı eleştiriler mutlu ediyor