in

Haberler: Selçuk Yöntem’den yıllar sonra ‘Aşk-ı Memnu’ itirafı

haberler:-selcuk-yontem’den-yillar-sonra-‘ask-i-memnu’-itirafi

1

Uzun süredir dizilerde rol almayan Selçuk Yöntem, “Dizi başka bir sorumluluk. Dünyanın hiçbir yerinde beş günde 2.5 saatlik dizi olduğunu sanmıyorum. Korkunç bir şey ama hepsini takdir ediyorum” dedi.

2

68 yaşındaki oyuncu, “Dizide rol alırım ama çok iyi bir konsept olması gerekiyor. Hem haftanın heş gün dizi çekip, hem de tiyatro oyunu oynamak hayatı biraz zorlar. Yaşam matematiği uyarsa olur” ifadelerini kullandı.

3

“100 ÜLKEDE GÖSTERİLDİ”

Yöntem, 12 yıl önce final yapmasına rağmen Kanal D’de yayınlanan tekrar bölümleri ile hâlâ çok konuşulan ‘Aşk-ı Memnu’ dizisi ile ilgili dikkat çeken bir itirafta bulundu.

4

Usta sanatçı, “Aşk-ı Memnu’yu başka bir yere koyuyorum. 12 yıl oldu, seyircide aynı diriliğini ve etkisini gösteriyor. 100 ülkede gösterildi ve yurt dışına gidince bunun kaymağını yiyorum” şeklinde konuştu.

5

Selçuk Yöntem, “Aşk-ı Memnu’nun kostümü eskimemiş, diyaloğu eskimemiş, çekimi, yönetimi eskimemiş. Eskiyen bir işi 12 yıl gösteremezsiniz” açıklamasını yaptı.

6

ZENGİN OYUNCU KADROSU

Aşk-ı Memnu’da; Selçuk Yöntem’in (Adnan Ziyagil) yanı sıra Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül Haznedar), Nebahat Çehre (Firdevs Yöreoğlu), Beren Saat (Bihter Yöreoğlu), Hazal Kaya (Nihal Ziyagil), Nur Fettahoğlu (Peyker Yöreoglu), Zerrin Tekindor (Deniz Decourton), Recep Aktuğ (Hilmi Önal), Ilker Kizmaz (Nihat Önal), Batuhan Karacakaya (Bülent Ziyagil) rol alıyordu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

jason-momoa-ve-lisa-bonet-ayrildi

Jason Momoa ve Lisa Bonet ayrıldı

machine-gun-kelly’den-megan-fox’a-romantik-evlilik-teklifi

Machine Gun Kelly’den Megan Fox’a romantik evlilik teklifi