in

Haberler: Oğuzhan Koç film setlerini aratmayacak bir kaçış planı

haberler:-oguzhan-koc-film-setlerini-aratmayacak-bir-kacis-plani

HÜSEYİN ALTUN

• 18 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

2021’in sürpriz aşıkları Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, yılın son günlerinde ayrılık kararı aldı. Hayranlarını şoke eden ünlü çift, biten ilişkileri hakkında sessizliğini koruyor. Bu yöndeki sorularla karşılaşmak istemeyen 36 yaşındaki şarkıcı, basın mensuplarına yakalanmamak için Sarıyer’de görenlere şaşkınlık yaşatan bir yöntemle başvurdu. İşte detaylar…

HÜSEYİN ALTUN

• 18 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

1

Oğuzhan Koç, geçtiğimiz akşam Sarıyer’de bir mekandaydı. Kapıda basın mensuplarının olduğunu öğrenen şarkıcı, film setlerini aratmayacak bir kaçış planı yaptı.

2

Demet Özdemir ile biten ilişkisine dair sorulardan kaçmak için mekanın otopark kısmına arabasını sıfır yanaştıran Koç, basının uzaktan görüntü almasını engellemek için ise valelerden yardım istedi.

3

Mekanın valeleri, basın mensuplarına görüntü aldırmamak için otopark girişinin ışıklarını söndürüp, araç ile görüş açısını tamamen kapatmaya çalıştı.

4

Araç, görüş açısını kapatmaya çalışırken geri geri geldiği sırada apartmanın kolonuna sertçe çarptı. Oğuzhan Koç ve arkadaşı Çağrı Telkıvıran, hızla araçlarına binip uzaklaştı.

5

“BİR DAHA GERİ DÖNÜŞ YOK”

İlişkilerini sonlandıran çiftin, yakın çevresine, “Bu kez kesin bitti, bir daha geri dönüş yok” dediği ileri sürülmüştü. İlişkinin bitme nedeninin Oğuzhan Koç’un evliliğe yanaşmaması olduğu da iddia edilmişti.

6

Konuyla ilgili açıklama yapmamayı tercih eden ikili, birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silerek, ‘ayrılık’ söylentilerini doğrulamıştı.

7

Ayrıca güzel oyuncunun, Oğuzhan Koç’u sosyal medyada takipten çıktığı da görülmüştü. Ünlü şarkıcı ise hala eski aşkını Instagram’da takip etmesi dikkat çekiyor.

8

“ÇOK KISKANCIM AMA BELLİ ETMEM”

Geçtiğimiz aylarda ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk olan Özdemir, “Seni seviyorum yerine ‘iyi ki varsın’ cümlesini tercih ederim. Çok kıskancımdır ama belli etmem. Hemen reaksiyon veririm ama kısa sürede bunun yersiz bir duygu olduğunu hemen fark ederim” ifadelerini kullanmıştı.

9

YALANLAMIŞLARDI!

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, geçtiğimiz ay haklarındaki ayrılık iddiaları sonrası Cem Yılmaz’ın Zorlu PSM’de gerçekleşen ‘Diamond- Elite-Platinum-Plus’ isimli stand-up şovunu izlemişti.

10

Keyfi yerinde olan çift, “Moralimiz bozuktu. Bizde ayrı ayrı bir şekilde gösteriyi izlemeye geldik. Bir hafta sonra yine böyle haberler çıkacak ama biz yine her şeyin yolunda olduğunu söyleyeceğiz” açıklamasını yapmıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

bingol’de-emine-ogretmen-dag-koyundeki-okulu-sicak-yuvaya-donusturdu

Bingöl’de Emine öğretmen dağ köyündeki okulu sıcak yuvaya dönüştürdü

survivor’da-kazalar-hiz-kesmiyor!-evrim-fena-dustu

Survivor’da kazalar hız kesmiyor! Evrim fena düştü