in

Haberler: MasterChef Sergen aşk iddialarına son noktayı koydu! ‘Kardeşim gibiydin’

haberler:-masterchef-sergen-ask-iddialarina-son-noktayi-koydu!-‘kardesim-gibiydin’

• 07 Ocak 2022 – 11:10 • Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye 2021 yarışmacılarından Dilara Başaran ve Sergen Özen’in aşk yaşadığı iddiası, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konuyla ilgili sessiz kalmayı tercih eden Sergen Özen, Dilara Başaran’a veda ettiği paylaşımıyla, aşk iddialarına son noktayı koydu.

• 07 Ocak 2022 – 11:10 • Son Güncelleme:

1

Ünlü şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyeliklerini yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Son 5’e kalan Dilara, Hasan, Eren, Sergen ve Tahsin, finale kalabilmek için günlerce mücadele etti.

2

Yarışmada son dörde kalmak için kıyasıya mücadele eden Tahsin ve Dilara arasında şeflerden en yüksek puanı alarak yarışmada kalan isim Tahsin oldu.

3

Toplamda 42 puanda kalan Dilara ise MasterChef hayallerine veda etti. Şefler, elendiği için duygusal anlar yaşayan Dilara’yı teselli etmeye çalıştı.

4

Dilara veda ederken şu sözleri söyledi; “Bu hafta aslında hafta başladığından beri kafamı toparlayamıyordum. Korkum benim düşmanım oldu. Hayatım boyunca hep bununla savaştım. Ağlamayacağım söz verdim ama ağlıyorum.”

5

“Hiçbir zaman pes etmedim. Son damlasına kadar çalıştım. Buradan kız çocuklarına ve kadınlarına seslenmek istiyorum; size yapamayacağınızı söyleyecekler, ‘senden olmaz, sen başaramazsın’ diyenler olacak. Ama siz durmayın, sadece çalışın.”

6

MasterChef yarışmacıları, Instagram hesaplarından, Dilara Başaran’a veda eden paylaşımlarda bulundular. Dilara Başaran’a sosyal medya hesabından veda eden isimler arasında, geçtiğimiz haftalarda adı Başaran ile aşk dedikodularına karışan Sergen Özen de vardı.

7

‘KARDEŞİM GİBİYDİN”

Sergen Özen, Dilara Başaran’a veda ettiği paylaşımında ”Yolun açık olsun. Kardeşim gibiydin. İyi bir insan olduğunu herkes çok iyi biliyor. Her şey gönlünce olsun” ifadelerini kullandı. Sergen Özen’in ”Kardeşim gibiydin” cümlesi, gündemi sarsan aşk iddialarının asılsız olduğunu ortaya koydu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

masterchef-turkiye-final-ne-zaman?-2022-masterchef-turkiye-dortlusu-kimler-secildi,-buyuk-odul-nedir?

MasterChef Türkiye final ne zaman? 2022 MasterChef Türkiye dörtlüsü kimler seçildi, büyük ödül nedir?

sarkilar-bizi-soyler-yeni-bolum-bu-hafta-var-mi-yok-mu?-sarkilar-bizi-soyler-yeni-bolum-ne-zaman?

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm bu hafta var mı yok mu? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ne zaman?