in

Haberler: Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal taşındı!

haberler:-kenan-imirzalioglu-sinem-kobal-tasindi!

• 19 Ocak 2022 – 10:07 • Son Güncelleme:

İkinci bebeklerine kavuşmak için gün sayan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Emirgan’daki evlerinin bahçesi küçük olduğu için Zekeriyaköy’e taşındı. Oyuncu çiftin, yeni evleri için dudak uçuklatan bir rakam ödediği öğrenildi.

• 19 Ocak 2022 – 10:07 • Son Güncelleme:

1

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, altı yıl önce nikah masasına oturmuştu. 2020’de kızı Lalin’in dünyaya getiren Kobal, ikinci bebeklerine dört aylık hamile.

2

Evlendiklerinden beri Emirgan’da oturan oyuncu çift, taşınma kararı aldı. Çünkü bahçelerinin iki çocuk için küçük kalacağını düşündüler.

3

Kenan İmirzalıoğlu, istediği büyüklükte bir evi Zekeriyaköy’de buldu. Bu konuda semtte oturan arkadaşı Aras Bulut İynemli de kendisine yardımcı oldu.

4

İKİ GÜN SÜRDÜ

Posta gazetesinden Ali Keser’in haberine göre; önceki gün Emirgan’daki evin önü çok hareketliydi. Bir kamyon geliyor, başkası gidiyordu. İmirzalıoğlu ve ailesinin evlerini taşıması iki gün sürdü.

5

Büyük boydaki araçlar dar sokaklara giremedi ve taşıma kamyonetlerle gerçekleşti. Çift, taşınma bitene kadar başka bir eve geçti ve sonrasında yerleşme çalışmaları başladı.

6

32 MİLYON TL!

Zekeriyaköy’e taşınma telaşı yaşayan Kenan İmirzalıoğlu (47) ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Sinem Kobal’ın (34), yeni evleri için 32 milyon TL ödediği iddia edildi.

7

“SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM”

Sinem Kobal, geçtiğimiz ay 1.5 yaşındaki kızı Lalin’le birlikte Bebek’te objektiflere takılmıştı. Çocuğunu kucağında taşıyan 34 yaşındaki oyuncu, çevredekilerin ilgi odağı olmuştu.

8

Yeniden anne olmaya hazırlanan Kobal’ın hayli keyifli olduğu görülmüştü. Zamanını kızıyla geçirdiğini belirten dört aylık hamile oyuncu, aynı heyecanı tekrar yaşadığını dile getirmişti.

9

BEBEĞİN İSMİNİ KİM KOYACAK?

Kobal, “İkinci defa anne olmaya hazır mısınız?” sorusuna, “Sabırsızlıkla bekliyorum, mutluyum” cevabını vermişti. Bebeğin ismini kimin koyacağı konusunu yanıtlamaktan kaçınan ve gülümseyen oyuncu, “Daha hiç düşünmedik, teşekkür ederim” demişti.

10

Doğumu İstanbul’da yapacağını belirten Kobal’ın, henüz kilo almadığı görülmüştü. Annesine yöneltilen soruları dikkatle dinleyen ve kameralara şaşkınlıkla bakan Lalin, etrafa gülücükler saçmıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

pcr-zorunlulugu-oncesi-edirne’ye-akin-ettiler:-bagajlari-doldurup-ayrildilar

PCR zorunluluğu öncesi Edirne’ye akın ettiler: Bagajları doldurup ayrıldılar

hulya-avsar:-anlamadim-ama-arka-kapidan-ciktim!

Hülya Avşar: Anlamadım ama arka kapıdan çıktım!