in

Haberler: İzzet Altınmeşe: Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın

haberler:-izzet-altinmese:-allah-kimseye-evlat-acisi-yasatmasin

1

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe’nin oyuncu oğlu Ali Murat Altunmeşe, 10 gün önce 11’inci kattan düşerek hayatını kaybetmişti. Son olarak “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı” dizisinde rol alan 43 yaşındaki oyuncunun babası, oğlunun vefat etmesinin ardından ilk kez konuştu.

2

“YALAN DÜNYADAN BİR GERÇEK YAŞAM DAHA YAŞADIK”

Yaşanan acı olayla ilgili açıklama yapmak üzere kamera karşısına geçen İzzet Altınmeşe şunları söyledi; “Çok değerli dostlarım, sevgili kardeşlerim, sevgili bacılarım…İşte yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık. Hepimizin yaşadığı veya yaşayacağı, bu tür yaşamın içinden dediğimiz, acı da olsa tatlı da olsa, yüce yaradan nasip ediyor.”

“ALLAH KİMSEYE EVLAT ACISI YAŞATMASIN”

“Evet, yakın zamanda bize emanet edilen evladım, Ali Murat’ın cenazesine lütfedip uzaktan, yakından gelenler ve gelemeyenler ve yanımda olanlar, uzaktan sevenler, yakından sevenler, hepinize ama hepinize, bütün Türkiye’min güzel insanları, sizlere çok teşekkür ediyorum…”

4

“Allah bütün geçmişlerinize rahmet etsin. Allah evlatlarınızı bağışlasın. Allah evlat acısı kimseye tattırmasın. Allah’a emanet olun.”

5

“GERÇEKTEN ŞU AN SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİM”

İzzet Altınmeşe’nin oğlu Ali Murat Altunmeşe’nin (42) cenazesi, İstanbul’da toprağa verildi. Cenaze töreninde ayakta durmakta güçlük çeken İzzet Altınmeşe gazetecilere açıklamada bulundu.

6

İzzet Altınmeşe şunları söyledi; “Çok kullanırız ya ‘Sözün bittiği yerdeyim’ diye, gerçekten şu an öyleyim. Ne söyleyebilirim ki? Yazılan yazı bozulmaz. Kendi isteğimizle bu dünyaya gelmedik. Kendi isteğimizle gidemiyoruz.”

7

“Geldik bir gün gidecektik. Sıra kimde hiç bilmiyoruz. Bilmece burada, hep hazır olmalıyız. Öbür dünyaya da hazır olalım. Sevelim sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Beni sevenlerin, uzaktan yakından lütuf edip gelenlerin ayaklarına sağlık diyorum. Telefon ile arayan büyüklerime saygılarımı sunup ellerinden öpüyorum, küçüklerin yanaklarından öpüyorum. En son bu olaydan bir gün önce görüştük.”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ayrilmaz-ikili:-julia-roberts-george-clooney

Ayrılmaz ikili: Julia Roberts-George Clooney

super-lig’de-ikinci-devre-ne-zaman-baslayacak?

Süper Lig’de ikinci devre ne zaman başlayacak?