in

Haberler: İbrahim Tatlıses’in nankör çıkışı eski sevgilisi Gülçin Karakaya’ya mı?

haberler:-ibrahim-tatlises’in-nankor-cikisi-eski-sevgilisi-gulcin-karakaya’ya-mi?

1

Yaşadığı sağlık sıkıntılarının ardından sağlığına kavuşup, yıllar sonra sahnelere geri dönen İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

2

İbrahim Tatlıses-Gülçin Karakaya aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kendisinden 43 yaş küçük sevgilisiyle evlendiğini söyleyen 70 yaşındaki sanatçı, bir süre önce Karakaya ile sessiz sedasız yollarını ayırdı.

3

KARAKAYA’DAN İBO’YA RET!

İddiaya göre; ‘İbo Show’ çekimleri için sık sık İstanbul’a gelen İbrahim Tatlıses, sevgilisiyle yeniden barışmak istedi. Ancak Karakaya bu isteği reddetti.

4

‘2. Sayfa’da yer alan habere göre; eski sevgilisi, İbo’nun telefonlara bakmadığı gibi bir de nispet paylaşımları yaptı. Bu durum, ‘İmparator’ lakaplı sanatçıyı kızdırdı.

5

“ANILMAYA BİLE DEĞMEZLER”

478 bin takipçisi bulunan Twitter hesabından paylaşım yapan ünlü türkücü, isim vermeden eski sevgilisine sitemde bulundu. 7 çocuk ve 9 toruna sahibi sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

6

“Bazıları da vardır ki hiçbir şey yaşatmamışsa onları ne yapacaksın mesela? Ya hepten sileceksin ya da hiç anmayacaksın! Çünkü onlar anılmaya bile değmezler. İşte Allah insanları onlardan etmesin hele nankör hiç etmesin!”

7

“HÜLYA AVŞAR CANIMI İSTESİN VERİRİM”

Uzun süre sonra geçtiğimiz ay gazino sahnesine dönen Tatlıses; ‘Bebeğim’, ‘Haydi Söyle’, ‘Sarhoş’, ‘Bir Kulunu Çok Sevdim’ ve ‘Yalan’ gibi dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendirmişti.

8

“Hülya Avşar canımı istesin canımı veririm, onun mavi gözleri için seslendiriyorum” diyen türkücü, ‘Mavi Mavi’ parçasını ünlü oyuncu için söylemişti. Sahneden sevenlerine seslenen Tatlıses, “12 sene sonra sizlerle buluşmak ömrüme ömür kattı” demişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

penelope-cruz-esi-javier-bardem-ile-muzikal-yapmak-istiyor

Penelope Cruz eşi Javier Bardem ile müzikal yapmak istiyor

sila-ve-ilker-kaleli-ilk-kez-el-ele!

Sıla ve İlker Kaleli ilk kez el ele!