in

Haberler: Eşinden şiddet nedeniyle boşanan Yeliz Yeşilmen’den olay sözler!

haberler:-esinden-siddet-nedeniyle-bosanan-yeliz-yesilmen’den-olay-sozler!

1

Evliliğinde şiddet gördüğünü söyleyen Yeliz Yeşilmen, “Ben şiddet gördüm. Şiddet görmeyen kadın mı var? Ama bende karşılığında şiddet gösterdim. Bizimkisi aşırı sevgiden, aşktan kaynaklanan bir şiddet” dedi.

2

11 yıl evli kaldığı Ali Uğur Akbaş ile tekrar birlikte olmalarının mümkün olmadığını belirten 43 yaşındaki şarkıcı, çocukları için yılbaşını birlikte geçirdiklerini söyledi.

3

“AŞIRI SEVGİ VE AŞKTAN KAYNAKLI ŞİDDET”

Yeliz Yeşilmen, “Tavsiyem kadınlara biraz sakin olmaları ve çenelerini tutmalarıdır” şeklinde konuştu. Ünlü şarkıcı, tepki çekecek sözlerini şöyle sürdürdü:

4

“Bir evlilikte aşıksan karşılıklı şiddet olmuştur. Hele hele güzel ve ünlü bir insansanız evlilikte şiddet görebilirsiniz. Ben gördüm ama karşılığını da vermişimdir. Dediğim gibi bizim evliliğimizde yaşadığımız şiddet karşılıklı aşırı sevgi ve aşktan kaynaklıdır. Bu, yeniden bir araya gelip evleneceğimiz anlamına gelmez.”

5

50 BİN DOLARLIK KONUŞMA YASAĞI!

2010’da iş insanı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturan Yeliz Yeşilmen’in evliliği geçtiğimiz yıl bitmişti. Şarkıcı, sessiz sedasız gerçekleşen boşanma hakkında 2. Sayfa’ programına konuşmuştu.

6

Yeliz Yeşilmen, “Evlilikle ilgili kendimize konuşma yasağı getirdik. Biz anlaşamadığımız için anlaşmalı olarak boşandık. O çok iyi bir baba ama biz anlaşamıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

7

“Birçok şey yaşandı. Konuşma yasağı koydurdum. Maddeyi delme halinde 50 bin dolar civarında bir bedel var. Sadece boşandığımı söyleyebilirim” diyen Yeşilmen, “Aramızda bir mal mülk paylaşımı olmadı. Parayı aldım da sustum durumu da yok. Zaten hiçbir zaman öyle bir kadın olmadım” sözleriyle dikkat çekmişti.

8

“SONUMUN BERGEN GİBİ OLMASINI İSTEMİYORUM”

2020’de eşiyle büyük bir sorun yaşayan şarkıcı, Instagram hesabından ağlayarak bir video yayınlamış ve sonunun yüzüne kezzap atılan şarkıcı Bergen’e benzemesinden korktuğunu söylemişti.

9

Yeşilmen, yayınladığı videoda şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bugün iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var. Ekmek param, para kazanmak zorundayım. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle ilgili olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız…

10

“Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız. Her şeye şükreden, acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz. O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek! İyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum.”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

‘cok-guzel-hareketler-2’nin-yeni-altyapisi-gorucuye-cikiyor

‘Çok Güzel Hareketler 2’nin yeni altyapısı görücüye çıkıyor

haberler:-bige-onal’dan-aras-bulut-iynemli-aciklamasi

Haberler: Bige Önal’dan Aras Bulut İynemli açıklaması