in

Haberler: Elçin Sangu: Sorun çıkaran insanla çalışmam

haberler:-elcin-sangu:-sorun-cikaran-insanla-calismam

HÜSEYİN ALTUN

• 06 Ocak 2022 – 07:39 • Son Güncelleme:

Elçin Sangu, geçtiğimiz akşam aralarında Yıldız Çağrı Atiksoy’un da bulunduğu arkadaş grubu ile Arnavutköy’de bir mekandaydı. Sangu, “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah” sözlerine açıklık getirdi.

HÜSEYİN ALTUN

• 06 Ocak 2022 – 07:39 • Son Güncelleme:

1

Mekanda yaklaşık dört saat oturan Elçin Sangu, çıkışta kendisini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Neler yaptığını soran muhabirlere Sangu, “Tiyatro provası var, şu an onunla ilgileniyorum. Tamamen yeni bir oyun olacak, onun heyecanı var bakalım pandemi koşullarında ne kadar gidecek hep beraber göreceğiz” dedi.

2

Sangu, geçtiğimiz haftalarda ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programında sarf ettiği, “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah. Bu niye böyle paralar kazanıyor’ dediğim ünlüler de var” açıklamalarının sorulması üzerine konuştu.

3

Oyuncu, “Hepimizin yok mu böyle düşünceleri. Yani insani değerleri olmayan, gayet de içimin rahat ettiği sonuna kadar savunduğum bir açıklamam bu benim. Sette karşılaştığım tipler, isim tabii ki vermeyeceğim” dedi.

4

“SORUN ÇIKARTAN İNSANLA ÇALIŞMAM”

Muhabirlerin “Peki tekrardan bir projede yer alır mısınız bunlarla?” sorusuna ise “Prensiplerim gereği asla çalışmam. Sorun çıkartan insan ile çalışmam” diyerek aracına bindi.

5

2 MİLYON TL!

Yeni bir otomobil aldığı gözlenen ünlü oyuncunun tercihi, son dönemde birçok ünlüde görülen hibrit model bir araba oldu. Söz konusu arabanın değerinin ise yaklaşık 2 milyon TL olduğu öğrenildi.

6

“ARKADAŞIM YİNE YAPTI”

Güzel oyuncu, rol aldığı dizinin final yapmasıyla sarı saçlarını tekrar kızıla boyatmıştı. Yeni imajını Instagram hesabından paylaşan Sangu, “Arkadaşım yine yaptı” notunu düşmüştü.

7

Takipçileri tarafından çok sevilen kızıl saçlarına dönmesiyle sosyal medyada gündem olan yıldıza, “Rol için bile olsa kızıldan sakın vazgeçme” şeklinde yorumlar yapılmıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

hollanda’ya-mi-yerlestiler?-cansu-tosun’dan-son-nokta

Hollanda’ya mı yerleştiler? Cansu Tosun’dan son nokta

cinsel-saldiriyla-suclanan-chris-noth,-‘and-just-like-that’in-son-bolumunden-cikarildi

Cinsel saldırıyla suçlanan Chris Noth, ‘And Just Like That’in son bölümünden çıkarıldı