in

Haberler: Diletta Leotta aşkı bitti! ‘Can Yaman’a nefes alma dediler’

haberler:-diletta-leotta-aski-bitti!-‘can-yaman’a-nefes-alma-dediler’

• 07 Ocak 2022 – 14:21 • Son Güncelleme:

İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, İtalya’da katıldığı bir yayında, oyuncu Can Yaman ile ayrıldıklarını ve çok üzüldüğünü açıklamıştı. Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programının yorumcuları, Can Yaman-Diletta Leotta ilişkisinin bir proje olduğunu iddia etti.

• 07 Ocak 2022 – 14:21 • Son Güncelleme:

1

Uzun süredir İtalya’da olan ve burada aradığı aşkı bulan Can Yaman (32), kendisinden iki yaş küçük spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta evlenme teklif etmişti.

2

EVLİLİK TEKLİF ETMİŞTİ

Yakışıklı oyuncunun, bir uçağın arkasına taktırdığı, “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can…” yazılı İtalyanca sözleri Roma’da uçurtması gündem olmuştu.

3

Geçtiğimiz aylarda da Türkiye’ye gelen ünlü çiftten Can Yaman, sevgilisini ailesiyle tanıştırmıştı. Ancak ikilinin mutluluğunun sona erdiği iddia edilmişti.

4

İtalya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve ‘Sandakon’ dizisi ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Can Yaman ile Diletta Leotta’nın ayrılığı, ‘Söylemezsem Olmaz’ canlı yayınında masaya yatırıldı.

5

“AĞLAYARAK AYRILDIĞINI İTİRA ETMİŞ”

Bircan Bali, “Diletta Leotta ağlamış İtalya’da bir yayında, ayrıldıklarını söylemiş, yüzüğünü de çıkarmış. Ağlayarak ayrıldığını itiraf etmiş” ifadelerini kullandı.

6

Bali, “Bu kızın estetiksiz hali de çok güzeldi. İtalya’da aslında çok iyi bir spor spikeriydi. Can’ın yeni dizisi ayrılık getirmiş olabilir. Burada çok çok iyi bir yönetim var. Can Yaman’a ‘Nefes alma’ dediler, iki yıldır nefes almıyor” yorumunu yaptı.

7

“İTALYA’YA DAHA KOLAY GİREBİLMEK İÇİN YAPMIŞTIR”

Arto, “Diletta çok cici, içten bir kız. Bazen ‘proje aşkı’ diyoruz ya. Hani bazen maalesef hani ünlü kadınların maruz kaldığı şeyler, bazen de ünlü erkeklerin. Bence bu sefer Can Yaman’ın, Diletta Leotta’yı kullandığına inanıyorum. Bir proje olduğuna inanıyorum ve İtalya’ya daha kolay girebilmek için yapmıştır. Kesinlikle çok iyi bir yönetim var” dedi.

8

“CAN İÇİN EN ÖNEMLİ ŞEY KARİYERİ”

Seren Serengil ise “Artık Can Yaman bu kızı geçti. O yüzden daha iyilere bakacak. Şu anda onun için en önemli şey bir kariyer. Onun yerinde olsam dünyanın en büyük aşkı gelse de düşünmem” şeklinde konuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

sergen-ozen-kimdir-kac-yasinda?-masterchef-sergen-aslen-nereli-kariyeri-ve-hayati…

Sergen Özen kimdir kaç yaşında? MasterChef Sergen aslen nereli kariyeri ve hayatı…

haberler:-deha-bilimlier-‘ihanet’-sorularindan-boyle-kacti!

Haberler: Deha Bilimlier ‘ihanet’ sorularından böyle kaçtı!