in

Haberler: Deha Bilimlier ‘ihanet’ sorularından böyle kaçtı!

haberler:-deha-bilimlier-‘ihanet’-sorularindan-boyle-kacti!

• 07 Ocak 2022 – 07:33 • Son Güncelleme:

Deha Bilimlier’in, eşi ve üç çocuğunun annesi Aslı Bilimlier’i aldattığı dedikodusu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Modacı Gülşah Saraçoğlu ile yasak aşk yaşadığı yönünde haberler basına yansıyan 39 yaşındaki şarkıcı, bir mekanda müzikseverlerle buluştuğu Etiler’de, kendisini görüntülemek ve soru yöneltmek isteyen basın mensupları ile adeta köşe kapmaca oynadı.

• 07 Ocak 2022 – 07:33 • Son Güncelleme:

1

Deha Bilimlier’in, eşi Aslı Bilimlier’i, kendisini dinlemeye gelen Gülşah Saraçoğlu’yla aldattığı iddia edilmişti. teve2’de ekrana gelen ‘Magazin Masası’ programında Esin Övet, olayla ilgili ünlü şarkıcıyla telefonla konuştuğunu ve kendisine şunları söylediğini aktarmıştı:

2

“ASLI BENİ EVDEN KOVDU”

“Şehir dışındaydım ve dün döndüm. Aslı, beni evden kovdu. Eve gidemiyorum. Sokaktayım. Olanlara üzülüyorum, kendime de. Arada harcanıyorum.”

3

Deha Bilimlier, Gülşah Saraçoğlu ile yakınlaştıkları iddiasını reddetmiş ve eşinden özür dilemişti. 39 yaşındaki şarkıcı, o gece yaşananlarla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

4

“MESAFEMİ DAHA İYİ KORUYABİLİRDİM”

“Eşine âşık bir adamım. Gülşah, sahnemi çok seviyor ve izlemeye geliyor. Evi yakın ve iki kez üst üste geldi. Dans ederken düştü, güldük eğlendik. Ön masada olduğu için mikrofon uzattım. Sonra herkes yoluna gitti. Sahnede mesafemi daha iyi koruyabilirdim. Normalde benim sahnem biter, eve giderim. O gün ise onu, kuliste ağırladım.”

5

“BENİ BU OLAYLARDAN BİR SALIN”

Öte yandan Demet Akalın, “Gülşan’a, ‘Sahneye gitme, rica ediyorum. Kulislerde olmayın’ dedim. Bunu nasıl çekip, ilişki olayına getirdiler şaşkınım. Gülşah işinde başarılı, bunu hep hatırlamalı hiç unutmamalı! Bir dost hatta eski bir dost” şeklinde konuşmuştu.

6

Akalın ve Saraçoğlu, birbirlerini sosyal medyada takipten çıkarmıştı. Bu olayın içine dahil olmak istemediğini açıklayan ünlü popçu, “Artık beni bu olaylardan bir salın” sözleriyle tepkisini dile getirmişti.

7

MAL KABUL KAPISINDAN KAÇTI!

Gülşah Saraçoğlu ile yasak aşk yasadığı iddiasıyla 10 gündür magazin gündeminin ilk sıralarında yer alan Deha Bilimlier, geçtiğimiz gece Etiler’de bir mekanda sahne aldı.

8

Sahne sonrası dışarıda kendisini bekleyen basın mensuplarının olduğunu öğrenen şarkıcının, görüntü vermemek adına bir saat daha mekan içerisinde kalması dikkat çekti.

9

Gülşah Saraçoğlu’nun Deha Bilimlier’i izlediği olaylı geceye dair görüntüler ilk kez Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programında ekrana gelmişti.

10

Gülşah Saraçoğlu’nun Deha Bilimlier’i izlediği olaylı geceye dair görüntüler ilk kez Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programında ekrana gelmişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haberler:-diletta-leotta-aski-bitti!-‘can-yaman’a-nefes-alma-dediler’

Haberler: Diletta Leotta aşkı bitti! ‘Can Yaman’a nefes alma dediler’

zuhal-topal’la-yemeketyiz’de-kim-kazandi?-7-ocak-zuhal-topal’la-yemekteyiz-birincisi-kim-oldu?

Zuhal Topal’la Yemeketyiz’de kim kazandı? 7 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz birincisi kim oldu?