in

Haberler: Defne Samyeli’den kıyafet açıklaması! ‘Kızlarımın babası kıyafetlerime karışırdı!’

haberler:-defne-samyeli’den-kiyafet-aciklamasi!-‘kizlarimin-babasi-kiyafetlerime-karisirdi!’

HÜSEYİN ALTUN

• 18 Ocak 2022 – 07:15 • Son Güncelleme:

Şimdilerde şarkıcılık ve oyunculuk yapan eski haber spikeri Defne Samyeli, önceki akşam kızı Deren Talu ile Bebek’te objektiflere takıldı. Şık giyim tarzlarıyla dikkat çeken ikiliden Samyeli, bir muhabirin “Şu an biriyle birlikte olsaydınız ve sahne kıyafetlerinize karışsa izin verir miydiniz?” sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı.

HÜSEYİN ALTUN

• 18 Ocak 2022 – 07:15 • Son Güncelleme:

1

Son dönemde iddialı sahne kıyafetleri ile sık sık adından söz ettiren Defne Samyeli, önceki akşam kızı Deren Talu ile Bebek Lucca’da objektiflere takıldı. Mekandan çıkan ikili, şık giyim tarzları ile dikkatleri üzerine çekti.

2

Bir süredir işlerinden dolayı yoğun olduğunu söyleyen Samyeli, uzun zaman sonra dışarı çıktığını söylerken basın mensuplarının “Giyinirken birbirinize danışır mısınız?” şeklindeki sorusuna yanıt verdi.

3

Fit hali ile yıllara meydan okuyan 49 yaşındaki güzel, “Evet giyinirken fikir alışverişi yaparız. Hele birlikte çıkarken benzer kıyafetleri giymeye özen gösteririz” dedi.

4

Kızı da kendisi gibi oyuncu olan Defne Samyeli, “Kızınız ile aynı projede yer almak ister misiniz?” sorusuna ise “Evet birlikte oynamayı çok istiyoruz. Hatta bir ara teklif bile gelmişti ama olmadı. Aklımızda bir şeyler var. Belki yapabiliriz. Birlikte oynama fikri bizi hep heyecanlandırmıştır” cevabını verdi.

5

“SON DERECE YANLIŞ”

Son günlerin polemik konusu olan sahne kostümleri hakkında yorumu merak edilen Samyeli, “Ben insanların sahnede, sokakta, günlük hayatlarında ya da herhangi bir yerde ne giydiklerine dair birilerinin ahlak bekçiliği yapmasını son derece yanlış buluyorum. Herkes ne istiyorsa onu giyer, birincisi bu” dedi.

6

“YAKIŞTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

“İkincisi ise ben külotla sahneye çıkıyor diye algılanan bazı isimleri çok başarılı buluyorum ve yakıştığını düşünüyorum” diyen ünlü isim, “Bana hiç garip gelmiyor. Dünyanın her yerinde şov denen bir şey var. Başkalarının üzerinden, başkalarının kılığı, kıyafeti, sahne performansı üzerinden böyle birinin kendini yorum ve yargı mercii olarak insanları görmesini çok garipsiyorum” ifadelerini kullandı.

7

“KIZLARIMIN BABASI KIYAFETİME KARIŞIRDI”

Bir muhabirin “Şu an biriyle birlikte olsaydınız ve sahne kıyafetlerinize karışsa izin verir miydiniz?” sorusuna Samyeli, “Hayır kesinlikle izin vermezdim. Evli olduğum dönemlerde kızlarımın babası karışırdı ama öğrenerek bu yaşlara geldik. Bundan sonra öyle şeyler yok” dedi.

8

Defne Samyeli, 1995 yılında nikah masasına oturduğu Eren Talu’dan 2011 yılında boşanmıştı. Samyeli’nin bu evliliğinden; Derin ve Deren adında iki kızı bulunuyor.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

jim-carrey,-60’inci-yasini-boyle-kutladi

Jim Carrey, 60’ıncı yaşını böyle kutladı

karan’in-eglence-gunu

Karan’ın eğlence günü