in

Haberler: Beren Saat iddialı kıyafetiyle partiye damga vurdu

haberler:-beren-saat-iddiali-kiyafetiyle-partiye-damga-vurdu

1

Müzisyen Ozan Doğulu, önceki akşam Gümüşsuyu Cvk Park Bosphorus Hotel Izaka Terrace’de 50’nci yaş gününü kızları Arya, Lila ve Elya Doğulu sevgilisi Hera, kardeşi Kenan Doğulu, yengesi Beren Saat ve yakın dostlarıyla kutladı. Doğulu’nun doğum günü partisine; Ece Seçkin, Berkay, Aslı Bekiroğlu ve Sevgilisi, Önder Öztarhan, Umut Kurt, Berk Suyabatmaz gibi tanınmış simalar katıldı.

2

DOĞUM GÜNÜNDE KORONAVİRÜS TESTİ

Hera, “Ozan’a sürpriz yapmak istedim. Tek üzüntüm sevdiği arkadaşlarının gelemiyor olması. Bu kata çıkabilmeleri için gelen misafirlerin hızlıca koronavirüs testi yapması gerekiyor. Sonuç negatif ise bizimle beraber partide kalıyorlar. Pozitif ise onlar adına üzgün olacağız. Maalesef bu önlemi almak zorundayız. Vakalar çok arttı, tatlı tatlı doğum gününü geçirelim diye önlem aldık” dedi.

3

“50 YAŞINDAN KORKMUYORUM”

“Yeni yaşınızdan neler bekliyorsunuz?” sorusuna ünlü müzisyen, “30 yaşındayken ‘Çabuk geçer 40 olursun’ demişlerdi, 40 da geçti. ’50 de çabuk gelir’ dediler, o da geldi. Bunun bilincindeyim ve çok mutluyum, çok sevdiğim bir sevgilim var benim için güzel bir akşam organize etti böyle kargaşa, salgın içerisinde” yanıtını verdi.

4

“KÜLOTLA SAHNEYE ÇIKILSAYDI BEN ÇIKARDIM”

Doğulu, “İzzet Yıldızhan sahne şovları için ‘Kadın sanatçılar iç çamaşırları ile sahneye çıkıyor’ şeklinde bir açıklama yaptı. Siz bir müzisyen olarak ne söylemek istersiniz?” sorusu üzerine, “Külot ile sahneye çıkılmaz, eğer çıkılacak olsaydı ben çıkardım” diyerek kahkaha attı.

5

“DOĞUM GÜNÜ HEDİYEM USB İÇİNDE”

Abisi Ozan Doğulu’nun doğum günü partisine eşi Beren Saat ile gelen Kenan Doğulu, mekan girişi kendisini bekleyen habercileri kırmayarak soruları cevapladı. Şarkıcı, “Ozan’ın doğum günü, çok sevdiğim kardeşim. Geç kaldık, sohbet edemeyiz şimdi uzun uzun. Ozan’ın hediyesi elimde, bu USB’nin içinde sürpriz doğum günü şarkısı var. Yeğenlerimle birlikte söyledik çok eğlenceli oldu” ifadelerini kullandı.

6

FLAŞLARIN AZİZLİĞİNE UĞRADI

Beren Saat, Ozan Doğulu’nun doğum gününde iddialı kıyafeti ile dikkat çekti. Transparan bir kıyafet tercih eden 37 yaşındaki oyuncu, flaşların azizliğine uğradı.

7

Saat, “İyi ki doğdu kardeşimiz, biz de kutlamaya geldik. Çok eğlenceli bir gece olacak. Sevdiğimiz arkadaşlarımızda burada, siz de buradasınız, geldiğiniz için teşekkür ederiz. Kıyafetimi beğendiğiniz için de ayrı bir teşekkür ediyorum” dedi.

8

AĞZINI BIÇAK AÇMADI

Öte yandan Ozan Doğulunun 50’nci yaş günü partisine katılan Önder Öztarhan’a, Aslı Enver ile hakkında çıkan aşk haberleri sorukdu. Ağzını bıçak açmayan iş insanı, sessiz sedasız asansöre binerek, partinin olduğu kata çıktı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

acun-ilicali:-ebru-gundes’i-hadise’ye-tercih-etmedim

Acun Ilıcalı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim

ece-uslu:-iki-senedir-cesme’de-yasiyorum

Ece Uslu: İki senedir Çeşme’de yaşıyorum