in

Haberler: ‘Avatar’ Atakan Arslan’dan ‘Survivor All Star’ itirafları!

haberler:-‘avatar’-atakan-arslan’dan-‘survivor-all-star’-itiraflari!

1

2016 yılında katılığı Survivor yarışmasını şampiyon tamamlayan Çağan Atakan Arslan, TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. ‘Avatar’ lakaplı sporcu, rakiplerinden bahsetti.

2

“GÖZÜMÜN GÖRDÜĞÜNDEN KORKMAM”

Survivor Atakan, sunucuların “Gözünü korkutan bir rakibin var mı?” şeklindeki sorusuna, “Allah izin verirse seyircileriminiz desteğiyle şampiyon olacağım. Gözümü kimse korkutamaz. Gözümün gördüğünden korkmam” yanıtını verdi.

3

Eski şampiyon, “Tüm yarışmacılar çok iyi hazırlanmış. Fiziksel olarak güçlüler. Gerginlik ve kaosu seviyorsanız bu seneyi izleyin. Bu sene bu işlerin eksik olacağını düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

4

“OĞLUM ÜZÜLMESİN DİYE HEP GÜLECEĞİM”

Yarışmada ailesinden uzak kalacağı için zorlanacağını belirten Atakan Arslan, “Zorluklarla mücadele etmek hoşuma gidiyor ama oğlum Aslan ve eşimden ayrı kalacağım, o beni zorlayacak. ‘Baba Survivor’da hep mutlu bak’ dedi. Daha önce birlikte izlediğimiz eski Survivor görüntülerinden aklında demek ki öyle kalmış. Oğlum üzülmesin diye Survivor boyunca hep güleceğim” dedi.

5

32 yaşındaki sporcu, “Yarışma için bir pedagogla görüştük, ona göre de Aslan’la konuştuk. Oğlumdan ayrılacağımı düşündüğümde bile gözlerim doluyor” açıklamasını yaptı.

6

ATAKAN’IN FİNAL DÖRTLÜSÜ

Survivor Atakan, “Bu sene kadın yarışmacılar çok güçlü. Finalde kadın olacağını düşünüyorum. Nagehan (Karadere) çok güçlü. Ogeday (Girişken) çok güçlü. Finaldeki son dörtlüde benim yanımda Adem (Kılıçcı) ve Ogeday gibi şampiyonlar da olabilir. Şimdiden konuşmak erken, gidip görmek lazım” dedi.

7

ALL STAR GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Seda, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı

8

ALL STAR ÜNLÜLER TAKIMI

Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Birsen Bekgöz

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

serkan-altunorak,-‘evlilik-hakkinda-her-sey’e-katiliyor

Serkan Altunorak, ‘Evlilik Hakkında Her Şey’e katılıyor

ikiz-bebek-bekleyen-seray-sever:-bodrum’da-kendimi-eve-kapattim

İkiz bebek bekleyen Seray Sever: Bodrum’da kendimi eve kapattım