in

Haberler: Alişan’ın ‘Cennet Mahallesi’ ve Çağla Şıkel açıklaması gündem oldu

haberler:-alisan’in-‘cennet-mahallesi’-ve-cagla-sikel-aciklamasi-gundem-oldu

HÜSEYİN ALTUN

• 13 Ocak 2022 – 12:57 • Son Güncelleme:

Alişan, Kadıköy’de eşi Buse Varol ile görüntülendi. Telefonla bağlandığı ‘Söylemezsem Olmaz’ canlı yayınında “Buse (Varol) dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” diyen Alişan, sosyal medyada yapılan “Sen de Cennet Mahallesi’nde Çağla Şıkel ile öpüştün” şeklindeki yorumlara dikkat çeken bir yanıt verdi.

HÜSEYİN ALTUN

• 13 Ocak 2022 – 12:57 • Son Güncelleme:

1

Alişan ile Buse Varol, 2018’de nikah masasına oturmuştu. Şubat 2019’da oğulları Burak’ı kucaklarına alan ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de Şubat 2021’de dünyaya gelmişti. Önceki akşam Kadıköy’de bir mekan çıkışı görüntülenen ikili, haklarında çıkan haberlerle ilgili konuştu.

2

45 yaşındaki şarkıcı, telefonla bağlandığı canlı yayında, “Buse dizede öpüşse ne dersin?” sorusuna, “Herkesin kriteri var. Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” karşılığını vermişti.

3

“İŞİNİZE GELMEYİNCE GERİ KAFALI”

Bu sözleri magazin gündemine bomba gibi düşen ve sosyal medyada bazı takipçilerinin tepkisini çeken Alişan, Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulunmuştu.

4

Ünlü türkücü, “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim” ifadelerini kullanmıştı.

5

“ALİŞAN’DAN ÖNCE HİÇ PÜŞME SAHNESİ YAŞAMADIM”

Buse Varol ise “Alişan’ın söylemeye çalıştığı ile insanların anladığı o kadar farklı ki. Herkesin hayat görüşü ve hayata bakış açısı var. Buna her şeyden önce saygı duyulması gerektiğine inanıyorum. Zaten Alişan’dan önce oynadığım birçok projede hiç öpüşme sahnesi yaşamadım ve yaşamayı tercih etmedim. Bu benim tercihim, edenler eder. Alişan da bunu söylemeye çalışmış ama her zamanki gibi yanlış anlaşılmış” demişti.

6

Eşiyle ilgili açıklaması olay yaratan Alişan, bu kez Alişan, “Sen de ‘Cennet Mahallesi’ dizisinde Çağla Şıkel ile öpüştün” yorumları ile sosyal medyada gündem oldu.

7

“O ÖPÜŞME DEĞİL Kİ!”

Şarkıcı, “Cennet Mahallesi’nde öpüşme mi olur? O öpüşme değil ki! Çağla’yı öpüyor gibi kendi elimi öpüyorum. Öyle bir şey olabilir mi?” açıklamasını yaptı.

8

Artık sıkıldığını belirten Alişan, “İsteyen öpüşür isteyen sevişir” sözleriyle tepki gösterdi. Buse Varol, “Artık konuşacak bir şey kalmadı galiba, yanlış anlaşılıyor bence” dedi.

9

“KOMİKLİK YAPMASIN”

Yunus Günçe’nin “Ben de dizilerde öpüşmedim. Alişan benimle de evlenebilir” açıklaması hatırlatılınca Alişan, “Bazı insanlar kendince komiklik yapıyorlar ama yapmasınlar bence” karşılığını verdi.

10

Temmuz 2004-Haziran 2007 tarihleri arasında yayınlanan ‘Cennet Mahallesi’ dizisinde; Alişan ‘Ferhat’, yakın arkadaşı Çağla Şıkel ise ‘Sultan’ karakterine hayat vermişti.

11

“BUSE ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU İSTİYOR”

Öte yandan Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanan şarkıcı, “Üçüncü çocuğu Buse istiyor, çok fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, biraz çocuklarımızın büyüdüğünü göreyim ondan sonra” demişti.

12

“Evlilik sözleşmesi” iddialarını da cevaplayan Alişan, “Bizim evliliğimizde hiç böyle bir şey olmadı. ‘Onun parası, benim param’ lafı olmadı. Evlilik sözleşmemiz yok. Böyle bir şey olabilir mi? Çok saçma bir şey! Benim karımdan ya da karımın benden böyle bir beklentisi varsa böyle bir evliliğe zaten girmem” şeklinde konuşmuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haberler:-‘yargi’nin-yeni-bolumunden-duygu-dolu-tanitim

Haberler: ‘Yargı’nın yeni bölümünden duygu dolu tanıtım

survivor-hayrettin:-gonlum-nagihan’dan-yana

Survivor Hayrettin: Gönlüm Nagihan’dan yana