in

Günlük burç yorumları (12 Ocak 2022)

gunluk-burc-yorumlari-(12-ocak-2022)

Astrolog Murat İpek’ten 12 Ocak 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Yemek yerken abartmayın

Hamur işlerinden ve sağlıksız abur cuburdan uzak durmanız gereken bir gün.

(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)

Koç

Bir şey mantıklı gelmiyorsa bugün hangi konuda olursa olsun nazikçe reddedin. Bazen fazla nezaket başa gerçekten bela açabilir.

Boğa

Bugün aşk, para ve dostluk konularında öğrendiğiniz ders sizi gelecekteki daha mutlu günlere hazırlayacaktır. Daha sabırlı olmaya gayret edin.

İkizler

İhtiyacınız olan bir kursa katılın veya yeni bir beceri hakkında araştırma yapın. Kendinizi değiştirecek gücünüz varken neden kullanmıyorsunuz?

Yengeç

Farklı geçmişlere sahip insanlarla etkileşimde bulunmaktan, düşüncelerinizi ve görüşlerinizi paylaşmaktan keyif alacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

Aslan

Aşk ön plana çıkabilir bugün, tek yapman gereken değer verdiğin kişiyle sadece hoş bir zaman dilimini paylaşman. Bunu istersen olur.

Başak

Yakın olduğunuz birinin duygusal bir konuyu ortaya dökmesi ve sizi uzlaşmacı bir pozisyonda bırakması bugün muhtemel. İki kişi arasında kalmamaya bakın.

Terazi

Bugün düşüncelerinizi, duygularınızı ve niyetlerinizi yürekten paylaşırsanız karşınızdakini olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Bu bir aşk ilişkisi getirebilir.

Akrep

Duygularınızın kredi kartlarınızı yönetmesine izin vermeyin. Sevdiğiniz birinin bir şey istemesi, koşup satın almanız gerektiği anlamına gelmez.

Yay

Mesleğinizle ilgili bir kursa veya seminere kaydolursanız bu aralar bilgi ve uzmanlık kazanabilirsiniz. Hazırlık, başarınızın anahtarı olacaktır.

Oğlak

Düşünmeniz gereken başka sorumluluklarınız var, bu yüzden bugünü biraz stresli geçirmeniz olası. Probleminizin kökenine inmeye bakın.

Kova

Bugün belli ki alışılmadık şeyler sizi cezbedecek ve maceraya, yeni hedeflere yöneleceksiniz. Bunu gerçekten istediğinize emin olun.

Balık

Neler sunabileceğiniz ve karşılığında ne istediğiniz konusunda dürüst olun. Çok çalışırsanız ve elinizden gelenin en iyisini yaparsanız parayı cepte bilin.

  • Etiketler :
  • Haberler –
  • Yaşam
  • Günlük Burç Yorumları
  • Astroloji
  • Burç Yorumu
  • Burçlar

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

serap-pakoz-23-yillik-anne-evlat-hasretine-son-verdi

Serap Paköz 23 yıllık anne-evlat hasretine son verdi

demet-akalin:-ne-hainligimi-gordunuz?

Demet Akalın: Ne hainliğimi gördünüz?