in

Gülşen iddialı sahne kostümüyle dikkat çekti

gulsen-iddiali-sahne-kostumuyle-dikkat-cekti

1

Ünlü şarkıcı Gülşen, önceki akşam İstanbul’da bir mekanda dinleyicileriyle bir araya geldi. 45 yaşındaki Gülşen, şarkılarıyla sevenlerini eğlendirirken, sahne kostümkü tercihiyle de yine geceye damga vurmayı başardı.

2

SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Transparan bir kıyafet tercih eden şarkıcının iddialı tarzı sosyal medyayı ise ikiye böldü. Bazı takipçiler “Bu kadarı fazla” derken, bazıları ise sanatçının kıyafetinin normal karşıladı.

3

Pandemi sonrasında verdiği konserlerde giydiği cesur kıyafetlerle gündem olan Gülşen’in son tarzı, sosyal medyada İzzet Yıldızhan’ın tepki çeken sözlerine cevap olarak değerlendirildi.

4

NE OLMUŞTU?

Hadise, Gülşen ve Hande Yener konserlerindeki performansından çok tercih ettiği kostümler gündem olmaya devam ederken, İzzet Yıldızhan, kadın sanatçıların sahne kıyafetleri için “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize saygı duyurun. Külotla, mayoyla sahneye çıkmasınlar” demişti.

5

Öte yandan ünlü isim, geçtiğimiz günlerde sahneye yine iddialı bir kostümle çıkmıştı. Derin yırtmaçlı ve mor tüylü bir elbise giymeyi tercih eden Gülşen’in tarzı sosyal medyada yine çok konuşulmuştu.

6

“SİZİ ÇOK SEVİYORUM”

Instagram’da 1,6 milyon takipçisi olan Gülşen, konser fotoğraflarını; “Ankara’da hafızamdan gitmeyecek konserlerden biri daha… Sizi çok seviyorum.” notuyla paylaşmıştı. Şarkıcının gönderisine yaklaşık 65 binden fazla beğeni gelmişti.

7

Geçtiğimiz haftalarda ise Ozan Çolakoğlu, sahne kostümleriyle çok konuşulan eşi Gülşen hakkında yapılan eleştirileri değerlendirmişti. Eşine destek çıkan ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı:

8

“BEN ŞAHSEN ÇOK BEĞENİYORUM”

“Gülşen Hanım’ın kıyafetlerine karışmıyorum. Fikrimi tabii ki soruyor. Tasarımlarını çok beğeniyorum. Beğenmeyenlerin kendi zevkidir. Hakaret boyutuna erişmedikçe yapıcı eleştiriler olabilir. Ben şahsen çok beğeniyorum.”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

falezlerde-denize-sifir-binanin-yapi-kayit-belgesi-de-iptal-edildi

Falezlerde denize sıfır binanın yapı kayıt belgesi de iptal edildi

‘ask-mantik-intikam’in-cagla’si-melisa-dongel-diziden-ayriliyor-mu?

‘Aşk Mantık İntikam’ın Çağla’sı Melisa Döngel diziden ayrılıyor mu?