in

Gergin Gülşen! ‘İsterseniz geri gideyim’

gergin-gulsen!-‘isterseniz-geri-gideyim’

SEÇKİN ŞENVARDAR

• 08 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

Son dönemde sahne kıyafetleriyle sıkça magazin gündemine gelen Gülşen, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Ünlü şarkıcı, kameralar nedeniyle yürümekte zorlanınca, tepkisini bu sözlerle gösterdi.

SEÇKİN ŞENVARDAR

• 08 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

1

Gülşen, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Modacısına gelen 45 yaşındaki popçu, aracını valeye vermek yerine İspark’ın katlı otoparkına bıraktı.

2

Otopark çıkışında kameraları karşısında gören Gülşen, acelesi olduğunu belirterek, basın mensuplarının yönelttiği sorulara yanıt vermek istemedi.

3

Etrafını saran kameralar nedeniyle yürümekte zorlanan ünlü şarkıcı, “İsterseniz geri gideyim” sözleriyle, muhabirlere tepkisini dile getirdi.

4

Hızlı adımlarla yoluna devam etmek isteyen ve gergin tavırlarıyla dikkat çeken Gülşen, konuşmak istemediğini belirterek, modaevinin yolunu tuttu.

5

SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Gülşen, geçtiğimiz ay Bursa’daki hayranlarıyla bir araya gelmişti. Sosyal medya hesabından konserde çekilen fotoğraflarını paylaşan popçu, tercih ettiği sahne kostümüyle dikkat çekmişti.

6

45 yaşındaki şarkıcı, beline kadar kadar dekoltesiyle sosyal medyayı ikiye bölmüştü. Bir kısım kıyafetin çok yakıştığı söyleyerek övgülerde bulunurken, bazı kullanıcılar ise abartılı bulduğunu ifade etmişti.

7

SEDA SAYAN VE SİMGE SAĞIN’DAN ÖVGÜ

Daha önce Ankara’da konser veren Gülşen, bir kez daha sahne kıyafetiyle konuşulmuştu. Ünlü popçunun, Instagram’dan paylaştığı konser fotoğraflarına kısa sürede on binlerce beğeni gelmişti.

8

Gülşen’in konser fotoğraflarına ünlü isimler de yorum yapmıştı. Seda Sayan, Gülşen’in paylaşımına “Çok iyi” mesajını yazarken, Simge Sağın ise ” Barbie bebek” yorumunda bulunmuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

cagatay-ulusoy’un-yeni-dizisindeki-partneri-belli-oldu

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisindeki partneri belli oldu

fatih-urek:-evliyken-boyle-bir-sey-yaptiysa-terbiyesizlik!

Fatih Ürek: Evliyken böyle bir şey yaptıysa terbiyesizlik!