Friday The 13th Oyunu Besteci Harry Manfredini ile Geliştiriliyor

5

İkonik korku bestecisi Harry Manfredini, Gun Media’nın asimetrik çok oyunculu korku oyunuyla ilgisi olmayan, henüz duyurulmamış yeni bir Friday the 13th oyunu üzerinde çalıştığını açıkladı. Manfredini yakın tarihli bir röportajda Rely on Horror’a haberi açıkladı ve burada film ve video oyunları için beste yapmak arasındaki farkları da tartıştı.

Röportajda Manfredini, üzerinde çalıştığı yeni video oyunu projesinin 2017’nin asimetrik çok oyunculu korku oyunu Friday the 13th: The Game’den tamamen farklı olduğunu açıkladı. Henüz duyurulmamış yeni oyun, farklı bir stüdyo tarafından geliştiriliyor ve “daha gerçekçi görünen” karakterlere yer verecek. Ayrıca, muhtemelen oyunun asimetrik çok oyunculu oynanışına atıfta bulunarak, oyunun Friday the 13th: The Game’den farklı bir tarzda yapılacağından bahsetti.

Manfredini, dahil olduğu unsurlar dışında daha fazla ayrıntı bilmediğini, bu nedenle proje resmi olarak duyurulduğu zaman daha fazla ayrıntı arayacağız dedi.

Friday the 13th:

The Game shut down its dedicated servers back in 2020, and had its final update in 2021, so fans of the franchise will be excited to learn there’s a new game on the horizon. In other franchise news, a prequel TV series titled Crystal Lake is in the works, with A24 producing and Peacock to stream the series.

Kaynak : GameSpot – Game News

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası