in

Eski futbolcu Ahmet dursun ile yollarını ayıran Asena Demirbağ’dan ‘ayrılık’ açıklaması

eski-futbolcu-ahmet-dursun-ile-yollarini-ayiran-asena-demirbag’dan-‘ayrilik’-aciklamasi

1

2019 yılında Paris’te nikah masasına oturan eski futbolcu Ahmet Dursun (43) ile Asena Demirbağ (24), geçtiğimiz kasım ayında sürpriz bir kararla yollarını ayırmıştı.

2

Önceki gün Instagram hesabı üzerinden soru-cevap etkinliği yapan Asena Demirbağ, takipçilerinden gelen ‘ayrılık’ sorularına verdiği yanıtla adından söz ettirdi.

3

“NEDEN AYRILDIĞIMIZA ANLAM VEREMEDİM!”

Bir çocuk annesi genç isim, “Neden ayrıldınız? Anlam veremedik” diyen takipçisine; “Gecelerce düşündüm… Neden ayrıldığımıza anlam veremedim!” sözleriyle yanıt verdi.

4

Asena Demirbağ, bir sosyal medya kullanıcısının; “Kızın çok güzel ‘Keşke evlenmeseydim’ diyor musun?” şeklindeki sorusun da “Keşke adam gibi biriyle evlenseydim’ diyorum. Lidya’m iyi ki var” cevabını verdi.

5

“HER ŞEY KIZIM İÇİN!”

Demirbağ, bir başka takipçisinin “Ayrılık ile ilgili kızınıza nasıl yaklaşıyorsunuz?” şeklindeki sorusuna; “Her ne olursa olsun o konuda bir kısıtlama koymam. Her şey kızım için! Onun için en iyisi ne olacaksa onu yaparım her zaman. Karşı taraf hak etmese de…” yanıtını verdi.

6

“RAHATSIZ OLAN OYDU!”

Ayrıca Ahmet Dursun ile aynı ortamda bulunma zorunluluğu hissetmediğini ifade eden Asena Demirbağ, eski eşi için, “Varlığıyla bir şey ifade etmeyen biri yokluğuyla hiçbir şey ifade etmez. Rahatsız olan oydu! Aksi olsa kim ailesini bırakır? Benim sevgim kızıma fazlasıyla yeter.” dedi.

7

“BOŞANMAYI KABUL ETMEK ZORUNDA KALDIM”

Boşanmanın ardından tv8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına bağlanan Asena Demirbağ gözyaşlarına boğulmuş ve “Çok üzgünüm, böyle olmamalıydı. Ortada küçük bir çocuk varken boşanmak bu kadar kolay olmamalı. Ben boşanmayı istemedim, bunu daha önce de söyledim. Bazı şeyler var, hiçbir şey gözüktüğü gibi değil ama kızım için böyle olması gerekiyor. Boşanmaya razı değildim, kabul etmek zorunda kaldım çok üzgünüm” demişti.

8

Demirbağ, sözlerine; “Elimden gelen her şeyi yaptım. Benim içim rahat. Daha sonrasında affı olmayacak şeyler oldu. İkimiz için en hayırlısı olur. Umarım en iyi şekilde babalığını yapar. Babasız büyüdüm, çok erken yaşta kaybettim. Ben babamı kaybettim, hayatta değildi hayatta olup da bu şekilde olması, ayrılması bu kadar kolay olmamalı. Fikir ayrılığı çocuk varken olacak şey değil, bir şey demiyorum” diye devam etmişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

nur-surer:-sokakta-‘aman-kizina-iyi-davran’-diyorlar

Nur Sürer: Sokakta ‘Aman kızına iyi davran’ diyorlar

deva-partili-metin-gurcan-hakkindaki-iddianame-iade-edildi

DEVA Partili Metin Gürcan hakkındaki iddianame iade edildi