in

Eski dostlar Alişan ve Özcan Deniz yeniden bir arada!

eski-dostlar-alisan-ve-ozcan-deniz-yeniden-bir-arada!

1

Bir zamanların “Prestij Müzik Ailesi” isimli şirketi, Alişan ve Mahsun Kırmızıgül’ün parladığı dönemlerde de zirvedeydi. Merhum Hilmi Topaloğlu’nun kurucusu olduğu şirket, müzik devleri Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Alişan’ı zirveye çıkarmıştı.

2

O dönem aynı sahneyi paylaşan üçlü, şirketin iflasıyla ayrı yollara gitmişti. Sonrasında ise Mahsun Kırmızıgül ve Alişan büyük bir kavgaya tutuşmuş, magazin programları aracılığıyla birbirleri hakkında çeşitli iddialarda bulunmuşlardı.

3

KARDEŞİNİN ÖLÜMÜNDEN SONRA BARIŞTI

Bir dönemin ayrılmaz üçlüsü Mahsun Kırmızıgül, Alişan ve Özcan Deniz yaklaşık 20 yıldır dargındı. Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın ölümünden sonra Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz ile barışmıştı.

4

YALNIZ BIRAKMADILAR

İstanbul’dan İzmir’e giderken otoyolda büyük bir kaza geçiren Alişan ve ailesi, ölümden döndü. Manisa’da geçirdikleri kaza sonrası evlerine geri dönen ünlü çifti ziyaret edenlerden biri de Mahsun Kırmızıgül oldu.

5

Alişan’ın bir dönem sıkı dost olduğu Özcan Deniz de, “Acınızı tüm samimiyetimle paylaşıyorum. Allah sabırlar versin. Mekanı cennet olsun. Çok üzüldüm” mesajını paylaştı.

6

ÖZCAN DENİZ’LE BUZLARI ERİTTİ

Alişan, Mahsun ile tekrar sık sık görüşmeye başlarken Özcan Deniz ile hala mesafeliydi. Posta’dan Suna Akyıldız’ın haberine göre; önceki gün Kıbrıs konseri dönüşü aynı uçakla birlikte gelen Özcan Deniz ve Alişan uzun uzun sohbet etmiş. Aradaki buzlar erimiş.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

adele,-sylvester-stallone’nin-evini-yari-fiyatina-aliyor

Adele, Sylvester Stallone’nin evini yarı fiyatına alıyor

haberler:-‘arka-sokaklar’in-610.-bolum-fragmani-yayinlandi

Haberler: ‘Arka Sokaklar’ın 610. bölüm fragmanı yayınlandı