in

Epic Games’in Bugünkü Ücretsiz Oyunu: Vampyr

epic-games’in-bugunku-ucretsiz-oyunu:-vampyr

Yıl sonuna kadar her gün bir oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan Epic Games‘in,

Bugünkü ücretsiz oyunu Vampyr oldu.

Oyunu yarın saat 19.00’a kadar ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Vampyr şu anda Steam’de 47.50 TL’den satışta. Ancak Steam’de oyun kış indirimi ile bu fiyatta indirim bitince 190 TL fiyatı ile satışa devam edecek. Epic’te ise ücretsiz sunumdan sonra 190 TL’den satışta olacak.

Oyuna ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Unutmayın ücretsiz oyunların geçerliliği 24 saat, bu süre zarfında kütüphanenize eklerseniz oyun tamamen sizin olacak.

1918 Londra. Vampir’e dönen Dr. Jonathan Reid’sin. Doktor olarak şehrinin gribe yakalanan vatandaşlarını kurtarmak için tedavi bulmalısın. Vampir olarak iyileştirme yemini ettiklerinle beslenmekle lanetlendin.

İçindeki canavara yenilecek misin? Vampir avcılarına, Zombi Skallara ve diğer doğaüstü yaratıklara karşı savaş ve hayatta kal. Etrafındakileri manipüle etmek, hayatlarını didiklemek ve sonraki kurbanının kim olacağına karar vermek için kötücül güçlerini kullan. Kararlarınla yaşamak için çabala… Londra’yı ya batıracak ya çıkaracaksın.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

fifa-22 icin-kacirilmayacak-bir-indirim-geldi

FIFA 22 için Kaçırılmayacak Bir İndirim Geldi

yilin-oyunu,-it-takes-two-%50-indirim-aldi!

Yılın Oyunu, It Takes Two %50 İndirim Aldı!