in

Epic Games’in Bugünkü Ücretsiz Oyunu Mutant Year Zero: Road to Eden

epic-games’in-bugunku-ucretsiz-oyunu-mutant-year-zero:-road-to-eden

Bildiğiniz üzere Epic Games günlük ücretsiz oyun hediye ediyor. Bugünün oyunu ise Mutant Year Zero: Road to Eden oldu.

Mutant Year Zero: Road to Eden, sıra tabanlı savaşı gerçek zamanlı keşif, hikâye, gizlilik ve stratejiyle harmanlayan, taktiksel bir oyundur.

Oyun 23.12.2021 saat 19:00’a kadar tamamen ücretsiz. Oyun şu anda Steam’de 89 TL’den satışta. Epic’te de ücretsiz sunumdan sonra aynı fiyattan satışta olacak.

İklim değişikliği, nükleer savaş ve salgınların insanoğlunun kökünü kazıdığı insanlık sonrası bir Dünya’yı keşfet. Mutant takımın Zone’da hayatta kalabilecek mi?

HITMAN ve PAYDAY’in eski tasarımcılarını içeren bir ekipten Mutant Year Zero: Road to Eden, XCOM’un sıra temelli savaşını, gerçek zamanlı gizlilikle ve doğa tarafından geri kazanılan insan sonrası bir dünyanın keşfi ve Mutant’larla buluşturan, taktiksel bir oyun geliyor.

Artık bitti ve Dünya üzerinde durgunluk hakim. Doğa, yıkık şehirleri istila etti. Rüzgar boş caddeleri süpürüyor, mezarlıklara dönüştürüyor. Tüm insanlar ortadan kalktı. Deforme olmuş insansılar ve hayvanların oluşturduğu Mutantlar, kurtuluş veya sadece yiyecek bir şeyler arayışında medeniyetin kalıntıları arasında dolaşıyor. Hayatta kalabilmek için, siz ve arkadaşlarınız Bölgeyi keşfetmek için dışarı çıkmayı göze almalısınız.

Oyunun Epic Games Store sayfasına ulaşmak ve ücretsiz kütüphanenize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

efootball-2022 yilin-en-kotulerinden-biri-secildi!-pes-efsanesi-doner-mi?

eFootball 2022 Yılın En Kötülerinden Biri Seçildi! PES Efsanesi Döner mi?

macera-oyunu-gnosia’nin-cikis-tarihi-ertelendi

Macera Oyunu Gnosia’nın Çıkış Tarihi Ertelendi