in

Emine Ün: Annem yüreğimde hep sızı olacak

emine-un:-annem-yuregimde-hep-sizi-olacak

1

Emine Ün’ün annesi geçtiğimiz yaz koronavirüse yakalanmış ve günlerce yoğun bakımda yaşam mücadelesi vermişti. Ancak Müzeyyen Bolverdi, 24 Ağustos tarihinde Covid-19 sebebiyle hayatını kaybetmişti.

2

ACI HABERİ BÖYLE DUYURMUŞTU

Acı haberi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine duyuran güzel oyuncu, “Annem… Kapkara gün, acımın tarihi yok” ifadelerini kullanmıştı.

3

Zor günleri atlatmaya çalışan Emine Ün, Özlem Esra Adakul’un sunduğu ‘Pembe Masa’ programına konuk oldu. Bir ara annesinden bahseden Ün, programda duygusal anlar yaşadı.

4

“HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIM”

“Zaman tabii ki her şeyin ilacı” diyen Ün, “Hiçbir zaman unutamayacağım yüreğimde hep sızı olacak annem. Babam da keza öyle. Onu da çok uzak bir tarihte kaybetmedim. 3 yıl oldu. İkisinin aynı anda yok olması zaten çok garip ve enteresan geliyor. Bazen uyanıyorum sanki yaşıyorlarmış, varlarmış gibi” ifadelerini kullandı.

5

Ünlü isim, sözlerine; “Sonra olmadığını tabi ki biliyorum ama annemin vefatının Covid-19 olacağı hiç aklıma gelmemişti. İnsanlar aslında şunu düşünmeliler, “Benim de başıma gelebilir.” Bunu demek gerekiyor. Sadece televizyonda seyrederken başkalarının başına gelebileceğini düşünmezsek, gerçekten bunu anlamaya çalışırsak, kendi hayatımızın ne kadar kıymetli olduğunu anlarsak” diye devam etti.

6

“ANNEM BANA İYİ Kİ KORONAVİRÜS BULAŞTIRDI”

“Pandemi sürecinde başkalarının da hayatını tehlikeye atmamak adına çok hassas davranmamız gerekiyor” diyerek herkesi uyaran Emine Ün, “İki yıl boyunca biz hep ‘anneme koronavirüs bulaştıracağız’ diye korkardık. Ama annem bana geçirdi. ‘İyi ki geçirmiş’ diyorum çünkü onun o son zamanlarını hep birlikte geçirdik. O da bana bir hediye oldu. Lütfen çok dikkat etsin herkes. Bu çok hayati bir mesele” şeklinde konuştu.

7

“HAYAT DEVAM EDİYOR”

Hayatında en çok özlem duyduğu şeyin geçmiş olduğunu söyleyen Emine Ün, “Ailemle geçirdiğim vakitler şimdi benim için çok daha kıymetli oldu. Çünkü kayıplar yaşandığında daha çok özlem duyuluyor geçmişe. O yüzden keşke o yıllara tekrar dönebilsek, tekrar yaşayabilsek. Hayallerime dalıyorum, rüyalarımda görüyorum. Çünkü çok rüyalarıma giriyorlar. Onlarla beraber yatıp kalktığım çok zaman var. Ama hayat devam ediyor. Beraber evde geçirdiğimiz vakitler benim için çok özel anlardı” diye konuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haberler:-asli-enver-onder-oztarhan-sevgili-mi?

Haberler: Aslı Enver-Önder Öztarhan sevgili mi?

gulcin-ergul’den-yurek-burkan-paylasim:-bir-ay-olmus,-zaman-kavramim-yok!

Gülçin Ergül’den yürek burkan paylaşım: Bir ay olmuş, zaman kavramım yok!