in

Emina Jahovic’ten Mustafa Sandal ve Can Atay açıklaması!

emina-jahovic’ten-mustafa-sandal-ve-can-atay-aciklamasi!

MESUT YILMAZ

• 01 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

Emina Jahovic, önceki gün Etiler’de yılbaşı alışverişi yaparken görüntülendi. Keyfinin yerinde olduğu görülen şarkıcı, isminin aşk dedikodularına karıştığı iş insanı Can Atay ve eski eşi Mustafa Sandal ile devam eden nafaka davası ile ilgili sorulara yanıt verdi.

MESUT YILMAZ

• 01 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

1

Yılbaşını evde çocuklar ile geçireceğini söyleyen Emina Johovic, “Evde ben, çocuklar, annem olacağız. Abimin çocukları gelecekler. Zaten salgın var ona göre dikkatli davranıyoruz” dedi.

2

“KÜS DEĞİLİZ”

Eski eşi Mustafa Sandal ile devam eden nafaka davası hakkında ünlü şarkıcı, “Mustafa Bey’le küs değiliz. Aslında çocuklarla ilgili güzel bir iletişimdeyiz. Bu kadarı yeterli bizim için” şeklinde konuştu.

3

2008 yılında evlendiği popçudan 2018’de boşanan Jahovic, “Gerginlik değil, yasal süreç devam ediyor. O da bitecek, inşallah her şey yoluna girecek. Süreçten çocuklar etkilenmedi, iyiler babasındalar bazen” ifadelerini kullandı.

4

“MUSTAFA’YA MUTLULUKLAR DİLİYORUM”

Sandal’ın sevgilisi Melis Sütsuruç ile evlilik kararı aldığı hatırlatılan 39 yaşındaki güzel, “İnşallah her şey yolunda olur. Gerçekten Mustafa’ya çok büyük mutluluklar diliyorum. Hak ediyor her şeyi, çok iyi bir insan. Çok mutlu olsun. Biz mutlu oldukça çocuklar da mutlu olur. O yüzden ben çok çok mutluluklar diliyorum” açıklamasını yaptı.

5

“SEVGİLİM YOK”

İsmi Can Atay ile aşk dedikodularına karışan Emina Jahovic, “Sevgilim yok, tamamen arkadaşım, bir kere gördüğüm insan. Sallıyorlar gerçekten” sözleriyle tepki gösterdi.

6

Sırp şarkıcı, “Böyle haberlerin çıkması sizi rahatsız ediyor mu?” sorusunu, “Artık rahatsız etmiyor çünkü alıştım. Sevgilim olduğu zaman elini tutar çıkarım. Gözükürüm her yerde, ben de insanım. Üzülüyorum tabi zor durumlar bunlar. Alıştım bunlara, yapacak bir şey yok” şeklinde cevapladı.

7

“EVLİLİK HAZIRLIKLARINA BAŞLADIK”

Uzun süredir aşk yaşayan ve evlilik hazırlığında olduklarını belirten Melis Sütşurup-Mustafa Sandal çifti, geçtiğimiz günlerde birlikte kameraların karşısına geçmişti.

8

Sütşurup, “Evet, bir takım hazırlıklar yapıyoruz. Tarih konusunda henüz net bir şey yok. Ufak ufak hazırlığımızı yapıyoruz” açıklamasında bulunmuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

yilin-ilk-gunu-istanbul’da-yollar-bos-kaldi

Yılın ilk günü İstanbul’da yollar boş kaldı

haberler:-iste-‘o-ses-turkiye’-yilbasi-ozel-programinin-sampiyonu

Haberler: İşte ‘O Ses Türkiye’ yılbaşı özel programının şampiyonu